کد شگفتی های ایرانسل | سیم کارت

کد شگفتی های ایرانسل

کد شگفتی های ایرانسل


اپراتور ایرانسل با اهداف بلند مدت و درنظر گرفتن سطح رضایتمندی مشترکین خود پا به عرصه فعالیت گذاشت. این اپراتور با ارائه سیم کارت ایرانسل با تمام قدرت کار خود را آغاز نمود.این اپراتور بعد از اپراتور همراه اول ، بعنوان دومین اپراتور ایرانی شناخته می شود.در واقع در شرایطی که خرید سیم کارت همراه اول در اوج خود بود ، ایرانسل پا به عرصه نهاد و موفق شد خودی نشان دهد. فروش اقساطی سیم کارت ترفند دیگر اپراتورها بود که هر کدام در موقعیتهای مختلف اقدام به ارائه نمودند تا بتوانند در بازار رقابت بر همدیگر پیشی گرفته و مخاطبان بیشتری را به سمت خود بکشانند.

در همین راستا امروز تصمیم گرفته ایم درباره کد شگفتی های ایرانسل مطالب مفیدی را ارائه نمائیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

کد #4444* با عنوان کد شگفتی های ایرانسل شناخته شده است. این پیشنهاد می تواند برای کاربران ایرانسل و به جهت کاهش هزینه های مشترکین این اپراتور بسیار شگفت انگیز باشد.

کاربران ایرانسل می توانند با شماره گیری کد شگفتی های ایرانسل ، طرح های خاص پیشنهادی از سمت این اپراتور را دریافت کرده و به طرز بسیار عجیب و باورنکردنی ، هزینه های خود را کاهش دهند.

کاربران می توانند با شماره گیری کد #1*4444* بسته ویژه مکالمه ایرانسل را دریافت نمایند.از اینرو برای مشاهده و فعالسازی آنلاین این کد ، می توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من ، اقدام نمائید.در نظر داشته باشید که در بسته‌های مکالمه کد شگفتی‌ها، بخشی از بسته که معادل مبلغ پرداخت‌ شده است (قیمت تخفیفی) به صورت ثانیه‌ای، و مابه‌‌التفاوت آن (قیمت پیش از تخفیف با کسر مبلغ پرداخت ‌شده) به ‌صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود. 

با شماره‌گیری #2*4444* کاربران ایرانسل قادر خواهند بود بسته ویژه اینترنت را دریافت نمایند.

با شماره‌گیری کد #1*2*4444* بسته های یک ساعته هوشمند در اختیار مشترکین سیم کارت ایرانسل قرار می گیرد. لازم به ذکر است که قیمت و حجم این بسته ها با توجه به زمان و مکان کاربرمتغیرخواهد بود.


تمامی مشترکان اعتباری سیم کارت ایرانسل می‌توانند هزینه طرح خریداری شده را از طریق یکی از دو روش زیر پرداخت نمایند:

کسر از اعتبار سیم‌کارت

استفاده از کارت بانکی (با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده)

بنابراین با تمام بیانات ذکر شده می توان نتیجه گرفت که طرح پیشنهاد شده، بر اساس الگوی مصرف‌ هر کاربر ارائه می شود و برای هر یک از مشترکان ایرانسل متفاوت خواهد بود.از اینرو تمام مشترکان اعتباری، در تمامی روزها امکان خرید یک بسته مکالمه 60 دقیقه ای خواهند داشت.

شایان ذکر است که این بسته بلافاصله پس از شماره گیری کد و انجام خرید فعال شده و برای مصرف در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و کاربران می توانند 60 دقیقه مکالمه ایرانسلی در هر تعداد تماس که مایل بودند داشته باشند.

خبر شگفت انگیز برای همه مشترکان دائمی اینست که کاربران دائمی ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد #1*4444* در هر روز، از شارژ رایگان برای 1 ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند شوند. این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد و انجام خرید فعال شده و می توانید شارژ رایگان برای 1 ساعت مکالمه ایرانسلی را در هر تعداد تماس که مایل بودید مصرف کنید.

در انتها ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که از آنجا که بسته‌های «کد شگفتی‌های ایرانسل» و سرویس «امتیاز من» با تخفیف محاسبه شده‌اند، از اینرو نرخ‌های ملی یا بین‌المللی بر روی آنها اعمال نخواهد شد.تاریخ ثبت: شنبه, 16 آذر 1398 ---
منبع : irancel.ir