آشنایی با کدهای شگفت انگیز اپراتور همراه اول | سیم کارت

آشنایی با کدهای شگفت انگیز اپراتور همراه اول

کدهای شگفت انگیز اپراتور همراه اول

همراه اول  ، بعنوان سردمدار اپراتور ایرانی با ارائه سیم کارت همراه اول دائمی بعنوان اولین خط  ایرانی  پا به عرصه فعالیت گذاشت.با گذشت  زمان و به دلیل رضایتمندی کاربران، فروش خط این اپراتور به شدت افزایش یافت. این اپراتور با ارائه طرح ها و کدهای مختلف و همچنین خط همراه اول ارزان ، شرایط مناسبی را برای کاربران فراهم نموده است تا بدین طریق بتوانند رضایتمندی مشترکین خود را فراهم نموده  و باعث سهولت در انجام کارها شود.

برخی مواقع شماره گیری یک کد USSD، ارسال پیامک به شماره خاص یا گرفتن یک شماره به جای صفر، خدمات کاربردی و جالبی را به شما ارائه می دهد. این کدها بی نهایت به صرفه بوده و موجب صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه رفت و آمد یا صرفه جویی مالی می شود. اپراتور همراه اول نیز بسان اپراتورهای دیگر با در نظر گرفتن کدهای خاص ، شرایط مناسبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد

در نظر داشته باشید که کدهای شگفت انگیزی که از سمت اپراتورهای موبایل تعریف  شده اند می توانند  خدمات بسیار مناسب و به جایی را  برای شما انجام دهند . در صورتی که شما به این کدها  آگاه باشید به راحتی می توانید از این خدمات متنوع استفاده کنید .

توصیه ما این است که کاربران  تمامی اپراتورها ، به کدهای ارائه شده از سمت اپراتور خود  آگاه بوده و در شرایط الزامی و نیاز قادر به استفاده از این کدها باشند. از جمله این کدها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1#*

توجه داشته باشید  در مواقعی که سیم کارت همراه اول شما شارژ نداشته باشد و یا به علت  عدم پرداخت  قبض ماهانه خط شما یکطرفه  شده باشد، می تواند با شماره گیری این کد خدمات مربوط به بانک و همچنین پرداختیی خود را که مختص اپراتور همراه اول می باشد انجام دهید.

26#*10*

هنگامی که  شارژ سیم کارت شما تمام می شود و نیاز به تماس ضروری  دارید، می توانید  از این کد استفاده نمائید. مشترکان همراه اول می توانند با این کد از خدمات چتر اضطراری شامل مکالمه اضطراری و درخواست تماس و شارژ بهره ببرند. مدت زمان مکالمه هدیه این بسته پنج دقیقه در هر ماه است.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399 ---
منبع : MCI.IR