ارائه اپلیکیشن ابرینو توسط اپراتور ایرانسل | سیم کارت

ارائه اپلیکیشن ابرینو توسط اپراتور ایرانسل

ارائه اپلیکیشن ابرینو توسط اپراتور ایرانسل


 ایرانسل یکی از اپراتورهای فعال در عرصه ارتباطات می باشد که با ارائه سیم کارت ارزان،  همرا با خدمات ویژه و استثنایی،  موفق شده است موقعیت خوبی را برای خود کسب کند.
کاربران این اپراتور،  می توانند با خرید سیم کارت ایرانسل، از خدمات این شرکت ارتباطی بهره مند شوند.
در همین راستا مطلع شدیم که کاربران سیم کارت ایرانسل می توانند با ثبت نام در اپلیکیشن ابرینو از خدمات ویژه این اپراتور بهره مند شوند.
خدمات اپلیکیشن ابرینو به این شکل می باشد که کاربران قادر خواهند بود از یک ترابایت فضای ذخیره سازی رایگان یکماهه برخوردار شوند.
مراحل ثبت نام در این اپلیکیشن بسیار ساده می باشد. کاربران می توانند هنگام ثبت نام شماره ایرانسل خود را وارد کرده و سپس فرایند ثبت نام را تا انتها تکمیل نمایند.
در نظر داشته باشید که امکان خرید و فعالسازی بسته های اینترنت عادی یکماهه، سه ماهه و شش ماهه در اپلیکیشن ابرینو فراهم می باشد.
در واقع ابرینو با ارائه خدمات پشتیبانی ابری و همچنین   ارائه خدمات ذخیره سازی،  برترین خدمات را برای کاربران خود فراهم نموده است. از اینرو کاربران براحتی می توانند انواع فایل های صوتی و تصویری، ویدیویی، متنی و همچنین شماره تلفن های پرکاربرد و مهم خود را بر روی ابرینو ذخیره و نگهداری نمایند.
این خدمات ابری ساده ترین، سریعترین و امن ترین خدمات نگهداری را برای کاربران فراهم می کند.شیوه عملکرد اپلیکیشن ابرینو همانند هارد دیسک فیزیکی می باشد.
اپراتور ایرانسل با فراهم کردم آرامش کاربران خود و نیز سهولت دسترسی مشترکین خود به دنیای دیجیتال   در تلاش هستند تا با افزودن تجربیات زندگی مشترکین خود بیافزاید و بیشتر از پیش به تجربیات زندگی خود بیافزاید.
در نهایت لازم به ذکر است که مشترکین خدمات ایرانسل می توانند علاوه بر اپلیکیشن  موبایلی،  از طریق نسخه وب ابرینو،  قادر به ذخیره و مدیریت فایل  های خود نیز باشند

---
منبع : irancel.ir