عرضه چهار ایفون مجهز به صفحه نمایش OLED توسط اپل | سیم کارت

عرضه چهار ایفون مجهز به صفحه نمایش OLED توسط اپل

عرضه چهار ایفون مجهز به صفحه نمایش OLED توسط اپل

همانطور که می دانید سیاست ها و برنامه ریزی های کمپانی بزرگ اپل برای گسترش و پیشرفت نسل بعدی تلفن های همراه هوشمند ، بر هیچکسی پوشیده نمی باشد و این کمپانی قصد دارد برای رسیدن به اهداف خود بسیار سنجیده عمل نماید.

در همین راستا مطلع شدیم که شرکت اپل قصد دارد در سال 2020 از محصولات جدید خود که مجهز به نمایشگرهای OLED می باشند بهره گرفته و محصولات آینده خود را با این قابلیت عرضه خواهد نمود.

در واقع طبق اخبار معتبر رسیده محصول جدید این کمپانی با نام ایفون 12 ، به احتمال زیاد در سال جدید عرضه خواهد شد. بنابراین بر اساس اطلاعات تلفن همراه وبه لطف فناوری شرکت کوالکام و ارائه مودم X55، دارای قابلیت اتصال بی نقص به شبکه اینترنت همراه 5G را  دارا می باشد.

حال نکته ای که وجود دارد اینست که بر اساس این اطلاعات قرار است قرار است این کمپانی 4 مدل از ایفون 12 را با چندین مدل مختلف رونمائی کند. این گوشی ها با ابعاد 5.4، 6.1 و 6.7 اینچی عرضه خواهند شد .لازم به ذکر است که مدل 6.1 اینچی دردو رده مختلف  عرضه خواهد شد.

شایان ذکر است که تلفن های همراه هوشمند این کمپانی که در چهار مدل عرضه خواهد شد با نمایشگری از نوع OLED به بازارعرضه  خواهند شد. زمان عرضه این گوشی ها در سال آینده میلادی اعلام خواهد شد که با توجه به این‌ موضوع که کمتر از یک ماه به پایان سال 2019 باقی مانده است، احتمالا در ماه‌های پایانی سال شاهد رونمایی و عرضه این محصولات خواهیم بود.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 دی 1398 ---
منبع : itna.ir
برچسب ها : اپلایفون