اپلیکیشن فرزند من ایرانسل | سیم کارت

اپلیکیشن فرزند من ایرانسل

اپلیکیشن فرزند من ایرانسل


ایرانسل بعنوان دومین اپراتور ایرانی از مدتها پیش پا به عرصه فعالیت گذاشته و موفق شد جایگاه مناسبی برای خود رقم بزند.این اپراتور با ارائه سیم کارت ایرانسل دائمی و همچنین سیم کارت رند فعالیت خود را آغاز نمود بگونه ای که هم اکنون کاربران سیم کارت ایرانسل رند موفق شده اند سیل عظیمی از کاربران این اپراتور را به خود اختصاص دهند. از اینرو با توجه به سیل عظیم طرفداران این اپراتور ، تصمیم گرفتیم تا بعضی از اپلیکیشن های این اپراتور که عده زیادی از کاربران از آن بی اطلاع هستند را معرفی نمائیم. پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

مدیریت سیم‌کارت فرزندتان

اپلیکیشن فرزند من ایرانسل یکی از خدماتی است که این اپراتور در اختیار والدین قرار داده است تا والدین بتوانند بر روی فعالیت فرزندان خود کنترل و دقت داشته باشند.بواسطه این اپلیکیشن والدین قادر خواهند بود از راه دور و بر روی گوشی های تلفن همراه فرزندانشان نظارت داشته باشند.

معرفی

در واقع مجموعه «فرزند من» شامل برنامه کاربردی «مدیریت فرزند من» و راه‌انداز «فرزند من» می باشد  که به ترتیب  بر روی گوشی های والدین و فرزندان نصب می‌شوند. دقت داشته باشید که  با نصب راه‌انداز «فرزند من»، ظاهر صفحه نمایش گوشی تلفن همراه فرزند شما به ظاهری کاملا کودکانه و جذاب تبدیل می‌شود . همچنین  با نصب اپلیکیشن «مدیریت فرزند من»، والدین می‌توانند با مدیریتی مناسب کنترل بهینه ای بر روی فعالیت و نحوه استفاده فرزندان از تلفن همراه داشته باشند.

امکانات برنامه

با نصب اپلیکیشن های موجود امکاناتی در اختیار کاربران قرار خواهد گررفت که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

تعریف فهرست مجاز مخاطبان برای فرزندان، به منظور برقراری تماس وهمچنین ارسال و دریافت پیامک

تعریف فهرست مجاز وب‌سایت‌های قابل دسترس برای فرزندان

نظارت کامل  بر برنامه‌های کاربردی نصب شده بر روی گوشیهای تلفن همراه فرزندان و همچنین امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی هر یک از آنها در مواقع ضروری

تعریف بازه‌های زمانی دلخواه برای استفاده فرزندان از خدمات تماس، پیامک و اینترنت همراه

تعریف بازه‌های زمانی دلخواه برای استفاده فرزندان از هر یک از برنامه‌های کاربردی

دریافت گزارش‌های مختلف درباره تماس‌ها، پیامک‌ها، سایت‌های بازدید شده، برنامه‌های کاربردی استفاده شده توسط فرزند و تغییرات سیم‌کارت فرزند


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 دی 1398 ---
منبع : irancel.ir