پیش بینی های بازار موبایل در سال 2020 | سیم کارت

پیش بینی های بازار موبایل در سال 2020

پیش بینی های بازار موبایل در سال 2020


بنا به گزارش متخصصین صنعت فناوری که جدیدا منتشر شده، کارشناسان این حوزه لیست گوشی‌های هوشمندی که قرار است در سال آینده میلادی به بازارهای جهانی عرضه شوند را اعلام  کرده اند.  

در واقع طبق گزارشات رسیده و  با توجه به این موضوع که در سال‌های اخیر بازارهای جهانی موبایل به شدت با روند نزولی و رکود کم سابقه‌ای روبه رو بودند، با این حال شرکت های تولیدکننده  گوشی های موبایل با افزودن قابلیت‌های جدید به گوشی‌های هوشمند سعی کردند تا نظر و توجه کاربران و علاقمندان به تکنولوژی را به سمت و سوی خود جلب کنند و در رقابت با همتایان قدرتمند خود، سهم قابل توجهی از بازار را به دست اورند.


در همین راستا گزارشی در وب سایت phonearena آمده است که بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری با بررسی اخبار و داده‌های رسمی و غیر رسمی منتشر شده از سوی شرکت های تولیدکننده موبایل، نام و مدل گوشی های جدیدی که قرار است در سال آینده میلادی معرفی و روانه بازارهای جهانی شوند، را برآورد و اعلام کرده‌اند.


در زیر فهرستی از گوشی‌های هوشمندی که قرار است در نیمه نخست و دوم سال 2020 میلادی رونمایی و سپس روانه بازارهای جهانی شوند، ذکر شده است:


گوشی های هوشمندی که قرار است در نیمه نخست سال 2020 میلادی  عرضه شود:


1. سامسونگ گلکسی اس 11


2. سامسونگ گلکسی فولد 2


3. ایفون 9 اپل


4. هواوی پی40 پرو


5. موتورولا ریزر


6. وان پلاس 8


7. ال‌جی جی9 تینکیو


8. سونی اکسپریا 2


9. شیائومی می10


گوشی های هوشمندی که قرار است در نیمه  دوم سال 2020 میلادی  عرضه شود:


1. آیفون 12 پرو اپل


2. سامسونگ گلکسی نوت 11


3. گوگل پیکسل 5


4. هواوی میت 40 پرو


5. وان پلاس 8تی


6. ایسوس راگ فون 3


تاریخ ثبت: دوشنبه, 02 دی 1398