سرویس تماس بان همراه اول | سیم کارت

سرویس تماس بان همراه اول

سرویس تماس بان همراه اول


سرویس  تماس بان ، یگی دیگر از خدمات همراه اول می باشد که این اپراتور در اختیار کاربران قرار داده است. بواسطه این سرویس کاربران می توانند حتی در هنگام در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه ، از تمامی تماس های دریافتی خود اطلاع حاص نمایند.

در حقیقت بواسطه این سرویس این امکان برای کاربر فراهم می باشد که پس از اتصال مجدد کاربر به شبکه همراه اول ، لیست شماره تماس افرادی که در این فاصله با کاربر تماس گرفته بودند و کاربر بعلت خاموشی و یا در دسترس نبودن و یا هر علت دیگر ،قادر به پاسخگویی نبوده است را دریافت نمایند.در این هنگام و بعد از برقراری ارتباط پیامکی حاوی شماره تماس و زمان تماس برای اطلاع مخاطب در دسترس وی قرار خواهد گرفت.


در واقع با توجه به روند صعودی خرید سیم کارت توسط کاربران  و تمایل افراد برای خرید سیم کارت همراه اول ارزان موجب شده است تا همراه اول ، سنجیده تر به پیش رود.این اپراتور در تلاش است تا میزان نقص کاری خود را به صفر رسانده و رضایت مشترکین خود را جلب نماید.این در حالیست که با توجه به اقدامات موثر و کاربردی این اپراتور میزان فروش سیم کارت 0912 نیز به طرز شگفت انگیزی رو به افزایش می باشد.

بهتر است بدانید که قوانین و شرایطی برای استفاده از این سرویس وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

لازم به ذکر است که امکان فعال سازی و استفاده ازاین سرویس برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول وجود دارد.

بهتر است بدانید که امکان فعال سازی و غیرفعال سازی و همچنین بررسی وضعیت سرویس از طریق پیامک برای تمام کاربران امکان پذیر خواهد بود.

نکته ی مهمی که وجود دارد اینست که فعال سازی و استفاده از سرویس تماس بان برای تمام کاربران سیم کارت همراه اول  رایگان می باشد.

اطلاعات مربوط به تماس گیرنده شامل شماره تلفن، تاریخ و زمان تماس از طریق یک پیامک برای مشترک ارسال می شود.

بواسطه این سرویس شماره تماس گیرنده بصورت کامل برای مشترک دریافت کننده تماس ارسال خواهد شد.

در صورتی که مشترک چندین تماس از دست رفته از یک شماره در زمان های مختلف داشته باشد، مجموع تعداد تماس ها به همراه ساعت و روز آخرین تماسِ از دست رفته در قالب یک پیامک به مشترک ارسال می شود.

طریقه فعال سازی و استفاده از این سرویس رایگان به شرح زیر می باشد.

از اینرو مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با ارسال عدد 1 لاتین به شماره 9914 سرویس «تماس بان» خود را فعال نمایند.شایان ذکر است که مشترکین برای فعال سازی و یا غیر فعال سازی ونیز درخواست اعلام وضعیت سرویس می توانند کدهای زیر را به شماره 9914 ارسال نمایند:


فعال سازی


نوع درخواست

عدد ارسالی (لاتین)

فعال سازی

1

غیر فعال سازی

5

اعلام وضعیت سرویس

0

دریافت راهنمای سرویس

ارسال پیامک خالیسرویس


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399 ---
منبع : MCI.IR