با حمایت همراه اول ؛ هنرمندان و ورزشکاران به یاری بیماران سرطانی شتافتند | سیم کارت

با حمایت همراه اول ؛ هنرمندان و ورزشکاران به یاری بیماران سرطانی شتافتند

در این بازی دوستانه، ورزشکاران و هنرمندانی نظیر مهدی مهدوی کیا، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، مهدی هاشمی نسب، آتیلا حجازی، اسماعیل هلالی، علی چینی، محمد خرمگاه، محسن گروسی، محمدرضا مهدوی، رضا یزدانی، عادل فردوسی پور، هادی طباطبایی، وحید شمسایی، علی لهراسبی، فرهادجم و ... حضور داشتند. داوری این بازی خیرخواهانه نیز بر عهده محمد فنایی از پیشکسوتان داوری ایران بود

با حمایت همراه اول و با هدف حمایت از بیماران سرطانی، تیم های منتخب هنرمندان و منتخب پیشکسوتان تیم ملی فوتبال به مصاف هم رفتند.
 به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز جمعه 7 آذرماه طی یک دیدار دوستانه، تیم های منتخب هنرمندان و منتخب پیشکسوتان تیم ملی فوتبال، به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره هنرمندان و ورزشکارانی نظیر ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی، مرتضی پاشایی و مجید بهرامی که بدلیل سرطان دار فانی را وداع گفته اند به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی رضایت دادند.
 در این دیدار خیرخواهانه که با حمایت مالی همراه اول در سالن هنرمندان فدراسیون هندبال برگزار شد، دو تیم به نتیجه تساوی 6 بر 6 دست یافتند.
 در این بازی دوستانه، ورزشکاران و هنرمندانی نظیر مهدی مهدوی کیا، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، مهدی هاشمی نسب، آتیلا حجازی، اسماعیل هلالی، علی چینی، محمد خرمگاه، محسن گروسی، محمدرضا مهدوی، رضا یزدانی، عادل فردوسی پور، هادی طباطبایی، وحید شمسایی، علی لهراسبی، فرهادجم و ... حضور داشتند. داوری این بازی خیرخواهانه نیز بر عهده محمد فنایی از پیشکسوتان داوری ایران بود.
 
 قرار است عایدات این مسابقه به بیماران سرطانی اختصاص یابد.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399 ---
منبع : http://tct.ir