جلسه تامین اجتماعی و رایتل در خصوص شهادت سردار قاسم سلیمانی | سیم کارت

جلسه تامین اجتماعی و رایتل در خصوص شهادت سردار قاسم سلیمانی

جلسه تامین اجتماعی و رایتل در خصوص شهادت سردار قاسم سلیمانی


همانطور که می دانید ارتباط تنگاتنگی بین اپراتور رایتل و سازمان تامین اجتماعی وجود دارد. خدمات و همکاری ارزنده این دو سازمان قبلا در مقالات مختلف بیان شده و نحوه کارکرد هر کدام ذکر گردیده است.خرید سیم کارت رایتل با توجه به رشد روز افزون خود بعنوان گام مثبت اپراتور "رایتل" تلقی می شود. بهتر است بدانید که قیمت سیم کارت رایتل نسبت به خدمات ارائه شده توسط این اپراتور بسیار مناسب قلمداد شده است.

در همین راستا و طبق اخبار منتشر شده از اپراتور رایتل ، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی درطی پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی، اعلام کرد که  با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت. این مقام ارشد ضمن تسلیت و تاثر از نبود ژنرال بزرگ ایرانی بیان نمودند که : ما امروز یقین داریم که هر فردی از آحاد ملت و ایرانی غیرتمند، در هر سنگری ادامه راه پرافتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در سر می پروراند و قطعا پرچم این دلاور سرافراز تاریخ ایران و جهان در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مبارزه با تروریسم و افراط‌گرای در منطقه  بر روی زمین نخواهد ماند.

 این در حالیست که مقام معظم رهبری طی سخنانی اذعان فرمودند : «...همه‌ی دوستان - و نیز همه دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزهی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است...»

در واقع مدیر سرمایه گذاری تامین اجتماعی در ادامه سخنان خود اشاره نمودند که : در این میان کارگران، کارکنان و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با تمام توان و قدرت مضاعف و انگیزه ‌دوچندان در میدان اقتصاد و تولید انتقام سختی از ریختن به ناحق خون سردار مهربانی‌ها می‌گیرند.

لازم به ذکر است که در بخش دیگری از این پیام آمده است که: همان‌طور که تا امروز شستا به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی، سنگر مقابله با تروریسم اقتصادی بوده است از این بعد مصمم تر از هر زمان دیگری به پیش رفته وهمچنان با جهاد اقتصادی و ایستادگی در میدان اقتصادی، گام‌های‌ محکم‌ترو استوراتری نسبت به گذشته بر می‌دارد.

این مقام ارشد تامین اجتماعی در پایان سخنان خود با دلی آکنده از اندوه اعلام کردند: با شهید حاج قاسم سلیمانی پیمان می‌بندیم که رهرو راه پرافتخار او باشیم، راهی که مولای‌مان امام حسین (ع) پیش روی ما گذاشت، هم‌او که به ما آموخت:«انّ الحیاة عقیدة و جهاد»


تاریخ ثبت: شنبه, 14 دی 1398 ---
منبع : rightel.ir