ال جی g9 مجهز به دوربین چهارگانه خواهد بود | سیم کارت

ال جی g9 مجهز به دوربین چهارگانه خواهد بود

ال جی g9 مجهز به دوربین چهارگانه خواهد بود

ال جی نیز یکی از کمپانی بزرگ و نام آوازه در این عرصه می باشد. این کمپانی در اواخر ساعات پایانی دیروز  رندری از گوشی های این کمپانی را مطرح نموده است . این گوشی ها با عنوان جدیدترین رندرهای این گوشی های شهرت دارند. این خبر توسط اکانت توییتری OnLeaks  منتشر شده است که در انتشار اخبار مربوط به این عرصه فعالیت درخشانی دارد. از اینرو این اکانت  با انتشار  تصاویری جدید از طراحی احتمالی گوشی ال جی G9 از این گوشی هوشمند رونمایی کرد . بر همین اساس جزئیاتی از این گوشی در دسترس قرار گرفت ، این جزئیات به شرح زیر می باشند:
در ابتدا به بررسی نکته ای که کاملا جلب توجه میکند می پردازیم، نکته مهم کم‌حاشیه بودن نمایشگر این گوشی است که با وجود بریدگی نمایشگر قطره‌ای شکل در قسمت بالایی پنل جلویی جدیدترین مدل گوشی ال‌جی است.در راستا اطلاعات فاش شده این گوشی،احتمالا نمایشگر این گوشی از اندازه بین 6.7 تا 6.9 اینچ بهره می‌برد و مجهز به حسگر اثر انگشت در قسمت زیر نمایشگر است.
در پنل پشتی شیشه‌ای این گوشی، دوربین چهارگانه را می‌توانیم مشاهده کنیم که به‌صورت افقی در کنار هم طراحی شده‌اند. در لبه‌های کناری هم وجود دکمه‌های پاور و تنظیم صدا و دکمه اختصاصی گوگل اسیستنت توجه را جلب می‌کنند. در لبه‌ی پایین بدنه، پورت USB-C و جک هدفون دیده می‌شود و درگاه سیم‌کارت هم در لبه‌ی بالایی بدنه وجود دارد. به طور کلی بدون حساب برجستگی ماژول دوربین به نظر میرسد این گوشی در اندازه 169.4 در 77.6 در 8.8 میلی‌متر طراحی و تولید میشود.

تجربه نشان داده که همانند دیگر اطلاعات و تصاویر فاش شده در مورد گوشی های جدید،  باید احتمال خطا را در نظر بگیریم و شاید محصول نهایی برخی جزییات متفاوتی نسبت به این تصاویر داشته باشد. البته اکانت OnLeaks سابقه زیادی در این زمینه دارد و به همین خاطر تصاویر رندر منتشر شده از جانب این منبع همواره مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد.


تاریخ ثبت: شنبه, 14 دی 1398 ---
منبع : androidauthority.com
برچسب ها : ال‌جی