نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ | سیم کارت

نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ

نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ

اخیرا در فضای مجازی کلیپی منتشر شده که عملکرد و کارایی کیبورد نامرئی سامسونگ را نشان می‌دهد. فناوری جدید این نوع کیبرد Selfie Type نام دارد و شرکت سامسونگ در هفته گذشته خبر معرفی و رونمایی این کیبورد را در نمایشگاه CES 2020 اعلام کرد. در همین راستا این ویدیو چگونگی عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ را در زمان استفاده از گوشی، تبلت و حتی گوشیهای تاشو سامسونگ را نشان می‌دهد.

"سامسونگ" یکی از کمپانی های نام آوازه ی کره ای است که در شاخه های مختلف توانسته است به موقیت های چشمگیری دست یابد. فعالیت های گسترده این کمپانی در ساخت گوشی های هوشمند بسیار حائز اهمیت و مهم می باشد. این کمپانی در تمام عرصه های فعالیت خود توانسته است بسیار موفق ظاهر شود.
لازم به یاد اوری است که پروژه  طراحی و تولید Selfie Type مربوط به بخش C-Labs شرکت سامسونگ است که کارمندان مشغول در آن، زیرمجموعه شرکت سامسونگ هستند که همیشه بر روی توسعه و طراحی های پروژه‌های حیرت انگیر و  بلندپروازانه ای که پیشروترین علم روز دنیاست کار می‌کنند. نکته قابل توجه این است که این فناوری مدرن تکیه بر الگوریتم هوش مصنوعی دارد و به کاربران این اجازه را می‌دهد که صرفا با بهره‌گیری از دوربین سلفی گجت خود از کیبورد نامرئی استفاده کنند لذا برای بهره‌گیری از آن نیازی به سخت‌افزار جداگانه‌ای نیست. با این حال تا زمان رونمایی از این پروژه و بدست اوردن اطلاعات دقیقتر نمیتوانیم در مورد ان بیشتر اظهار نظر کنیم ولی به نظر میرسد که شرکت سامسونگ با این طرح و تا زمان عرضه به بازار گوی سبقت را از رقیبان خود در دنیای تکنولوژی روبوده است.
همچنین میتوان این فرضیه را نیز مطرح کرد که کمپانی سامسونگ در اینده نزدیک برای کاربران گوشی‌های مدرن و پر طرف دار خود  این نرم‌افزار را از طریق آپدیت نرم‌افزاری ارائه خواهد کرد. کاربران مشتاق باید صبر کنند تا در روزهای آینده در جریان نمایشگاه CES 2020 شرکت سامسونگ این نرم افزار جذاب را به طور رسمی معرفی و از ان رو نمایی کند.

---
منبع : androidauthority.com
برچسب ها : سامسونگ