اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و جشنواره بسته‌های اینترنتی و مکالمه | سیم کارت

اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و جشنواره بسته‌های اینترنتی و مکالمه

اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و جشنواره بسته‌های اینترنتی و مکالمه


جدیدترین خبر از اپراتور رایتل این است که مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل،برای فروش بدون واسطه و ارایه مستقیم خدمات به هموطنان یزدی، در شهر یزد افتتاح شد.

در همین راستا و بنا به گزارش روابط عمومی شرکت رایتل، در برنامه افتتاح مرکز فروش و خدمات رایتل در شهر یزد، مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 23 تا 26 دی­ماه به این مرکز که در محدوده میدان معلم یزد واقع شده است مراجعه کنند و به پاس حمایت و اعتماد شما می‌توانند از بسته ­های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.لازم به ذکر است که فروش انواع سیم‌کارت رایتل، بسته‌های اینترنتی، مودم، آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌کارت، ترابرد سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال ‌سازی سیم‌کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.


 همچنین بخاطر قدردانی از هموطنانمان در استان یزد برای افتتاح این مرکز، شرکت رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام کرده است. در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 23 تا 26 دی­ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌توانند از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.


همچنین در این بازه زمانی علاوه بر بسته تشویقی به مشترکین فعلی رایتل، به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی سیم‌کارت رایگان اهدا خواهد شد و تمامی محصولات و سرویس‌‌ های رایتل و همچنین خدمات آن را ارایه خواهند شد.

بنا بر اعلام روابط عمونی رایتل، ساعت کاری این مرکز در شهر یزد، از روز شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و پنج‌شنبه‌ها 10 الی14 است که در محل میدان معلم، ابتدای بلوار دکتر پاک نژاد، راه اندازی شده است.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 01 تیر 1399 ---
منبع : rightel.ir
برچسب ها : سیم کارترایتل