فروش 7 میلیونی گوشی های 5G هواوی | سیم کارت

فروش 7 میلیونی گوشی های 5G هواوی

فروش 7 میلیونی گوشی های 5G  هواوی


دو غول دنیای فناوری یعنی شرکت های سامسونگ و هواوی به شدت برای کسب عنوان بزرگترین سازنده گوشی‌های هوشمند،تلاش میکنند و این مسئله در زمینه‌ی طراحی و تولید گوشی‌های 5G هم صدق میکند. در چند ماه گذشته شرکت "سامسونگ" اعلام کرد که در سال 2019 موفق شده حدود 6.7 میلیون گوشی 5G را به بازار عرضه کند. اما ساعاتی قبل اکانت برند آنر در شبکه اجتماعی Weibo پستی منتشر کرد که در آن آمده شرکت مادر این برند معروف چینی یعنی "هواوی" طی این سال توانسته 6.9 میلیون گوشی"5G" را روانه بازار کند.

لازم به ذکر است که اکنون ، 6 گوشی 5G تحت برند هواوی به فروش می‌رسد که عبارتند از: مدل‌های 5G میت 20 ایکس، میت 30، میت 30 پرو، طرح پورشه میت 30، نوا 6 و گوشی تاشو میت ایکس. علاوه بر این برند آنر هم دو گوشی 5G به نام آنر V30 و V30 پرو را طراحی و تولید کرده و در اختیار کاربران قرار داده است. در همین راستا و بر اساس گزارشی از برند آنر همچنین آمده است ،که دو گوشی مذکور در فروشگاه‌های الکترونیکی مشهور JD و همچنین Tmall در محدوده قیمت موردنظر عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌ها را کسب کرده‌اند.


هواوی گوشی 5G

این نکته که شرکت سامسونگ با فروش گوشی‌های خود در سرتاسر جهان، از جمله ایالات متحده آمریکا، توانسته چنین موفقیتی به دست بیاورد بدیهی است اما بیشتر فروش گوشی‌های 5G هواوی در کشور چین بوده است؛ بازاری که سامسونگ در آن حضور چندانی ندارد.لازم به یادآوری میباشد که بعضی از کشورها کوچک و کم جمعیت مانند امارات متحده عربی و چند کشور حوزه خلیج فارس تا حدی شبکه 5G را راه اندازی کرده‌اند و علی رغم تحریم هواوی گوشی‌های هواوی را به فروش می‌رسانند، ولی با تمام این تفاسیر چنین بازارهایی بسیار کوچک هستند و نقش چندانی در آمار فروش گوشی‌های این شرکت ندارند.


تاریخ ثبت: پنجشنبه, 26 دی 1398 ---
منبع : gsmarena.com