ایرانسل موفق به دریافت جایزه مدیریت موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم شد | سیم کارت

ایرانسل موفق به دریافت جایزه مدیریت موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم شد

ایرانسل موفق به دریافت جایزه مدیریت موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم شد


ایرانسل نیز بعنوان دومین اپراتور ایرانی توانسته است موفقیتهای بسیاری کسب نماید. این اپراتور موفق شده است بعد از اپراتور همراه اول ، با ارائه سیم کارت ایرانسل رند و همچنین ایرانسل دائمی جایگاه بسیار مناسبی برای خود رقم بزند. از انجائیکه  علاقه مندی به داشتن سیم کارت رند از سمت اپراتورها روز به روز در حال افزایش می باشد، این اپراتور توانسته است در این مورد نیز بسیار موثر عمل کرده و مخاطبان بیشماری را به سمت خود سوق دهد.

در واقع به گزارش روابط عمومی ایرانسل،این اپراتور در تاریخ سوم بهمن ماه  1398،در نخستین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزار سوم حضور پیدا کرد. این اجلاس در سالن کنفرانس اصلی اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران برگزار گردید و چهره های سرشناس بسیاری از جمله  نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، دکتر برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن آقاکثیری رئیس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صمت و معاونان و مدیران ارشد صنایع کشور ، در این اجلاس حضور بهم رساندند.

لازم به ذکر است که اپراتورایرانسل در این مراسم به عنوان تنها شرکت صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور،حضور داشت که  بعنوان «مدیریت موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم»، برگزیده شد که می تواند برای این اپراتور بسیار مسرت بخش باشد.

ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران وهمچنین اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری و همینطور اپراتور ارائه دهنده زیرساخت و خدمات زندگی دیجیتال به تمامی مردم ایران، با نهایت افتخار این جایزه را دریافت نموده است.در حقیقت  دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل به عنوان اپراتور تأثیرگذار در کاهش فاصله ورود و فراگیری تکنولوژی جهانی به ایران، اپراتور پیشرو در ارائه فناوری نسل پنجم تلفن همراه با انجام نخستین آزمایش شبکه کامل 5G ، با نهایت افتخار به این جایزه دست یافته است.

در واقع نخستین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم، با اهداف  مختلفی از جمله شناسایی مدیران، کارآفرینان، مخترعین، صاحبان سهام و سرمایه گذاران در ایران و تقدیر شایسته از آنان برگزار گردیده و بررسی رقابت جهانی و آمار ایران در جهان در انقلاب چهارم صنعتی، اشاعه و ترویج اثرگذاری چشمگیر برخی از تجارب موفق مدیران در اقتصاد و نوآوری ایران، تحلیل و ارزیابی تأثیر سیستمی انقلاب صنعتی چهارم بر تحول کلی سیستم‌ها در تمام کشور، شرکت‌ها و صنایع جامعه، ایجاد فرهنگ سازمانی در پروسه پیاده سازی اثربخشی استراتژی‌ها و مقررات، افزایش سطح هوش رقابتی، ارزیابی و شناسایی بازارهای بالقوه تاصیر اساسی داشته است. علاوه بر این  بررسی انواع تکنیک‌های تحلیل پورتفولیو ساختارهای سازمانی پیشرفته، نقش مدیریت سازمان در طراحی خط مشی مناسب برای کنترل و تحلیل صنعت، امکان سنجی تعاملات و پی‌ریزی استراتژی کسب و کار در ایجاد روابط بین سهامداران با رویکردهای توسعه نوآورانه فرهنگ کارآفرینی از دیگر نکات ضروری و موثر در این اجلاس به شمار می رود.


تاریخ ثبت: شنبه, 05 بهمن 1398 ---
منبع : irancell.ir