جزئیاتی درباره ایفون 12 | سیم کارت

جزئیاتی درباره ایفون 12

جزئیاتی درباره ایفون 12


همانطور که می دانید تاکنون اطلاعات متعدد و زیادی درباره نسل بعدی گوشی های اپل،یعنی گوشی ایفون 12، منتشر شده است.          


از اینرو طبق گزارشات مختلف بدست آمده، گوشی  ایفون 12، بعنوان جدیدترین محصول کمپانی بزرگ اپل موفق شده است تاکنون نظر بسیاری از طرفداران این برند معروف آمریکایی را به سمت و سوی خود جلب نماید.بنابراین مطابق با بررسی های انجام شده ، عده ی بسیار زیادی از کاربران تمایل دارند تا زمان معرفی و عرضه گوشی ایفون 12 منتظر بمانند و بعد اقدام به خریداری یک گوشی جدید نمایند.


از اینرو  با توجه به گزارشات منتشر شده،  تاکنون اطلاعات غیر رسمی زیادی در خصوص نسل بعدی گوشی‌های اپل، ایفون 12 منتشر شده است که  مشخصات آن به شرح زیر می باشند:


صفحه نمایش گوشی "ایفون 12"، مجهز به نمایشگر اولد (OLED) می باشد.

همچنین گوشی ایفون12، کمپانی اپل دارای قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت پرسرعت همراه، موسوم به شبکه 5G خواهد بود.

تصور می شود گوشی ایفون 12 در چهار مدل مختلف در اختیار کاربران و مشتریان قرار خواهد گرفت.


گزارشات حاکی از اینست که ایفون 12 در سه سایز و اندازه مختلف عرضه و ارائه خواهد شد که دو مدل از آنها صفحه نمایش 6.1 اینچی، یکی از آنها 5.4 اینچی و دیگری 6.7 اینچی خواهد داشت.


جزئیاتی درباره ایفون 12


لازم به ذکر است که ایفون 12 نسبت به نسل قبلی خود یعنی گوشی‌های ایفون 11 باریک‌تر و نازک‌تر خواهد بود.


یهتر است بدانید که دو مدل از ایفون‌های نسل جدید، تنها دارای دو لنز دوربین در پنل پشتی خود خواهند بود. این در حالیست که دو مدل پرچمدار آن به سه لنز دوربین در پنل پشتی با کیفیت و قابلیت‌های متفاوت مجهز خواهند بود.


در نهایت شایان ذکر است که به احتمال زیاد نسل جدید گوشی‌های اپل (ایفون 12) طبق روال هرساله در جریان برگزاری رویداد اختصاصی این غول تکنولوژی به صورت رسمی رونمایی شود.

البته تمامی اطلاعات و جزئیات ذکر شده در بالا بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع خبری و آگاه بوده است و هنوز به صورت رسمی از سوی شرکت اپل تایید نشده‌اند


تاریخ ثبت: دوشنبه, 14 بهمن 1398 ---
منبع : gsmarena.com