عرضه ایفون 9 با قیمت 399 دلاری | سیم کارت

عرضه ایفون 9 با قیمت 399 دلاری

عرضه ایفون 9 با قیمت 399 دلاری


بر اساس گزارشات منتشر شده ،به احتمال خیلی زیاد گوشی های ایفون 9 و همچنین ایفون SE2 ، در حدود یک ماه رسما معرفی خواهد شد. به همین علت سرعت انتشار شایعات و گزارش‌های مربوط به این گوشی به شدت رو به افزایش می باشد.از اینرو در جدیدترین گزارشات منتشر شده از سمت یکی از منابع معتبر، قیمت ایفون 9 مشخص شده است.در این بررسی های قیمت پایه ایفون 9 با قیمت تقریبی 399 دلاری برآورد شده است.

تحلیلگر مشهور محصولات اپل  «مینگ چی کو»، مدتی قبل اعلام کرد که قیمت ایفون 9 مانند ایفون SE که در سال 2016 معرفی شده است با قیمت 399 دلار عرضه خواهد بود.این در حالیست که به نقل از سایتهای معتبر، زنجیره تامین گوشی موردنظر، این موضوع را تایید کرده اند.

لازم به ذکر است که ایفون SE که در آن زمان با قیمت 399 دلاری روانه‌ی بازار شد، از حافظه پایه 16 گیگابایتی بهره می‌برد است و همچنین امکانات ایفون اصلی را با قیمت بسیار کمتر و اندازه کوچک‌تری به ارمغان می‌آورد.بنابراین به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود 4 سال، اپل با عرضه ایفون 9 می‌خواهد بار دیگر این رویکرد را تکرار کند.

گزارشها حاکی از اینست که ایفون 9 از لحاظ طراحی تا حد بسیار زیادی مشابه با ایفون 8 می باشد و به همین خاطر باید انتظار بهره‌گیری از نمایشگر 4.7 اینچی و حسگر اثر انگشت را داشته باشیم. در این میان، به‌لطف تعبیه تراشه قدرتمند A13، این گوشی مانند دیگر ایفون‌های مدرن می‌تواند تا چند سال جدیدترین نسخه iOS را دریافت کند.

طبق گزارشات بدست آمده ، مینگ چی کو خاطرنشان کرده است که مدل پایه ایفون 9 از حافظه 64 گیگابایتی بهره می‌برد. از اینرو برای مقایسه می‌توانیم به گوشی قدیمی ایفون 8 با حافظه 64 گیگابایتی اشاره نمائیم  که در حال حاضر با قیمت 449 دلار فروخته می‌شود. اما ایفون 9 با وجود بهره‌گیری از حافظه داخلی مشابه، از تراشه بسیار بهتری بهره می‌برد و در عین حال 50 دلار ارزان‌تر هم محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که در گزارشات مختلف منتشر شده به حافظه داخلی ایفون 9 اشاره نشده است.

عرضه ایفون 9 با قیمت 399 دلاری


اما نکته ای که وجود دارد اینست که با وجود اینکه اپل عمدتا هیچ علاقه‌ای به فروختن گجت‌های ارزان‌قیمت ندارد، چرا می‌خواهد چنین گجتی را روانه‌ی بازار کند یکی از دلایل  ان را می‌توان تمرکز بیشتر این شرکت بر سرویس‌های نرم‌افزاری دانست. اپل با این کار می‌خواهد تا حد ممکن تعداد کاربران حاضر در جدیدترین نسخه iOS را افزایش بدهد. باید بگوییم هنوز هم تعداد قابل توجهی از کاربران از گوشی‌های قدیمی مانند ایفون 6 و ایفون 6 پلاس استفاده می‌کنند و عرضه یک ایفون 399 دلاری باعث می‌شود چنین افرادی انگیزه بیشتری برای خرید یک ایفون جدید پیدا کنند.


تاریخ ثبت: یکشنبه, 20 بهمن 1398 ---
منبع : 9to5mac.com
برچسب ها : ایفون9