ریلمی درباره سایت جعلی فروش محصولات کمپانی خود هشدار داد | سیم کارت

ریلمی درباره سایت جعلی فروش محصولات کمپانی خود هشدار داد

ریلمی درباره سایت جعلی فروش محصولات کمپانی خود هشدار داد


کمپانی ریلمی یکی دیگر از کمپانی های گوشی سازی است که توانسته است گوشی های بسیار مناسبی برای مخاطبین و کاربران خود توسعه دهد. از اینرو طبق گزارشات بدست آمده و در فاصله کمتری بعد از عرضه گوشی سی 3، این کمپانی به کاربران و خریداران گوشی های تولیدی خود هشدار دارد و از آنها خواست تا به سایتهای جعلی که در حال فروش محصولات این کمپانی  هستند اعتنا نکنند.


در ادامه لازم به ذکر است که یکی از این وب سایتهای جعلی که در  تلاش هستند تا خود را به جای وب‌سایت رسمی و همچنین قانونی شرکت چینی گوشی‌ساز Realme جا بزند، با شکایت و همچنین پیگیری های پی در پی  قضایی این شرکت مواجه شده است.


در واقع بهتر است بدانید که گوشی ریلمی، مدت کوتاهی بعد از عرضه گوشی سی 3 هشداری صادر کرد و به میلیون‌ها کاربر و خریدار گوشی‌های تولیدی خود در مورد راه‌اندازی یک وب سایت جعلی هشدار داد.


بر اساس اطلاعیه‌ ی منتشر شده از سمت کمپانی "ریلمی" وب سایتی به نشانی www.realmepartner.in که توسط فردی سودجو راه اندازی گردیده است کاملا جعلی می باشد. فرد موردنظر در تلاش است تا در این سایت به شیوه‌های مختلف کاربران را فریب دهد و از آنها پول دریافت نماید. از اینرو کمپانی ریلمی طی بیانیه ای هر گونه ارتباط با این وب سایت را رد کرده و هشدار داده مسؤولیتی در قبال کلاه برداری‌های آن ندارد.


در انتها شایان ذکر است که تنها وب سایت رسمی شرکت Realme به نشانیrealme.com می باشد که این شرکت در اختیار و دسترس کاربران خود قرار داده است و تمامی محصولات Realme از طریق این وب سایت قابل خریداری می باشد.


تاریخ ثبت: چهارشنبه, 23 بهمن 1398
برچسب ها : ریلمی