برگزاری جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) با حمایت شاتل موبایل | سیم کارت

برگزاری جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) با حمایت شاتل موبایل

برگزاری جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) با حمایت شاتل موبایل


 جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) با حمایت شاتل موبایل برگزار می شود.

شاتل موبایل یکی دیگر از اپراتورهای فعال ایرانیست که بعد از اپراتور سیم کارت رایتل با قدرت هرچه بیشتر پا به عرصه فعالیت گذاشت.این در حالیست که در فاصله کمتری از شروع به کار شاتل موبایل ، اپراتور سیم کارت سامانتل نیز فعالیت خود را آغاز نمود. از اینرو با توجه به بالا رفتن اپراتورهای تلفن همراه در ایران ، به طبع توقع افراد نیز به شگل گسترده ای افزایش می باید.

در واقع به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، اپراتور شاتل موبایل نسل جدید تلفن همراه خود را با پوشش سراسری جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما (VIGMA)، برای نخستین باردر ایران برگزار خواهد نمود.تاریخ برگزاری این جشنواره 15 اسفند ماه بوده و مکان آن در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد. لازم به ذکر است که جشنواره منتقدان بازی های ویدئویی با حمایت شبکه تلفن همراه هوشمند شاتل موبایل، برگزار خواهد شد.
در همین راستا و با توجه به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، رویداد ویگما را می توان بعنوان نخستین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی در ایران دانست که به همت رسانه‌های تخصصی بازی وهمچنین با حمایت و همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.لازم به ذکر است که این رویداد بصورت یک روزه برگزار می شود . و در آن از 7 سخنرانی اصلی و 2 پنل تخصصی با حضور برترین متخصصین، بازی‌سازان و فعالان صنعت بازی‌سازی کشورمان حضور خواهند داشت.

در ادامه ذکر این نکته حائز اهمیت است که محتوای رویداد ویگما، با حضور حداقل چهارده سخنران و متخصص در حوزه بازی‌سازی برگزار می شود و از سطحبسیار بالایی برخوردار می باشد.

در این جشنواره سخنرانان مختلفی درباره اهداف برگزاری این همایش و اهداف بلند مدتاش به ایراد سخنانی خواهند پرداخت که از جمله این سخنرانان ویگما می‌توان به امیرحسین فصیحی مدیر استودیوی بازی‌سازی فن‌افزار با موضوع «تعامل با ناشر بین‌المللی؛ بایدها و نبایدها»، «امین شهیدی» مدیر استودیوی بازی‌سازی بلک کیوب گیمز، «سعید صادقی» قائم مقام مدیرعامل و معاون عملیاتی شبکه تپسل، «علی فخار» مدیر روابط عمومی هوآوی و «پویا ایماندار» مدیر پروژه پلی‌پاد اشاره نمود.
در انتها شایان ذکر است که در جریان این رویداد دو پنل تخصصی برگزار خواهد شد که در پنل اول، «امیر گلخانی» دبیر تحریریه مجله بازی‌نما، «آرش عیاری» سردبیر سایت زومجی، «مانی قاسمی» سردبیر سایت دیجیاتو و «مسعود یوسف‌نژاد» سردبیر و بنیان‌گذار زومیت به «مقایسه مسیر ژورنالیسم آی‌تی و ویدئوگیم در ایران» خواهند پرداخت.

 در پنل دوم نیز، «سپهر ترابی» بنیان‌گذار و مدیر مسئول مجله‌ی الکترونیکی «بازینامه» در کنار «محمدمهدی بهفرراد» مدیرعامل استودیو بازی‌سازی مدریک و «محمد زهتابی» مدیر استودیو بازی‌سازی پاییزان، و «آرش حکیمی» منتقد و بازی‌ساز با موضوع «راه موفقیت از کلون‌ُسازی می‌گذرد یا نوآوری» به بحث و گفتگو خواهند نشست.

بهتر  است بدانید که تمامی علاقه‌مندان برای حضور در رویداد ویگما، می توانند تا تاریخ 10 اسفند 98 به صفحه مربوط به این ایوند مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین در حال حاضر ثبت‌نام با تخفیف ویژه خرید زودهنگام و به تعداد محدود در ایوند فعال می باشد.
توجه داشته باشید که رویداد ویگما با حمایت شبکه تلفن همراه هوشمند شاتل موبایل و در روز 15 اسفند 98 در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات واقع در امیرآباد شمالی برگزار خواهد شد.


تاریخ ثبت: شنبه, 03 اسفند 1398 ---
منبع : shatelmobile.ir