مجله سیم کارت

استقبال از ویژه برنامه های همراه اول

0 14

اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایام فاطمیه برای مشترکین “سیم کارت” های خود ویژه برنامه هایی در نظر گرفته بود .
استقبال از ویژه برنامه همراه اول
ویژه برنامه هایی که در ایام فاطمیه برای مشترکین در ایام شیوع کرونا تهیه شده است . برنامه ها در دوران کرونا و بر اساس رعایت پروتکل های بهداشتی تهیه شده اند . تا مشترکین همراه اول در این ایام در منزل بمانند .
برنامه ها با استقبال کلیه مشترکین سیم کارت همراه اول هم سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری رو به رو شد .
ویژه برنامه های همراه اول با نام های باب القبله و قدمگاه تهیه شده اند . در ایام فاطمیه پخش شدند و با استقبال زیاد مشترکین سیم کارت همراه اول ( MCI ) روبه رو شد .
این ویژه برنامه ها از طریق پلتفرم های روبیگا و آیگپ پخش شد و مورد استقبال مخاطبان این پلتفرم ها قرار گرفت .
ویژه برنامه باب القبله همراه اول با اجرای نازنین پیرکاری پخش شد و از بازیگران در این برنامه دعوت شد . این ویژه برنامه بیش از 2 میلیون نفر بازدید کننده در روبیکا داشته است . نزدیک به هزار نفر نیز در آیگپ این برنامه را مشاهده کردند .
حجم مصرفی ترافیک برنامه باب القبله در پلتفرم روبیکا 98.3 ترا بایت و در پلتفرم آیگپ 3.3 ترا بایت رسید .
ویژه برنامه قدمگاه با اجرای سید جواد هاشمی پخش شد . مورد استقبال کلیه مخاطبان این پلتفرم ها و مشترکین سیم کارت “همراه اول” قرار گرفت .
این ویژه برنامه بیش از 1.6 میلیون نفر بازدید کننده در روبیکا داشته است . بیش از 12.7 هزار نفر نیز در آیگپ این برنامه را مشاهده کردند . حجم مصرفی ترافیک برنامه باب القبله در پلتفرم روبیکا 80.3 ترا بایت و در پلتفرم آیگپ 4.45 ترا بایت رسید .
اپراتور همراه اول طی دو سال اخیر با شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن ، پخش آنلاین مراسم های مذهبی را آغاز کرده است .
همراه اول در راستای مسئولیت اجتماعی خود زیر ساخت های پخش زنده ویژه برنامه های مناسبتی نظیر محرم و ایام فاطمیه را تهیه کرده است . با تهیه کردن ویژه برنامه ها سعی در برگزاری بهتر مراسم های مذهبی در ایام را دارد . تا حد زیادی نیز موفق بوده است .


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.