مجله سیم کارت

ایرانسل 16 ساله شد

0 619

اپراتور ایرانسل 29 مهر ماه 1401 جمعه 16 ساله می شود . در 16 سالگی خود 160 امین سایت فناوری پنجم را به بهره برداری رساند . ایرانسل متولد شد تا افراد برای خرید سیم کارت هزینه زیادی پرداخت نکنند . سیم کارت را به وسیله ای در دسترس همگان تبدیل کند . ایرانسل 29 مهر ماه 1385 وارد بازار تلفن همراه شد و با ورود ایرانسل به بازار سیم کارت موفق شد سهم زیادی از بازار سیم کارت را در دست بگیرد . شرکت ایرانسل در بازه زمانی کوتاهی توانست مراحل راه اندازی و توسعه شبکه را طی کرده . در ۶ شهریور ۱۳۸۵، حدود ۹ ماه پس از دریافت مجوز ، از شبکه خود به صورت آزمایشی بهره ‌برداری کند .

سرانجام ، روز ۲۹ مهر  ۱۳۸۵، شبکه تلفن‌ همراه ایرانسل ، به صورت رسمی در شهر های تهران ، مشهد و تبریز راه ‌اندازی شد . ایرانسل توانست با استفاده از متخصصان مجرب داخلی و خارجی ، شبکه خود را در بازه زمانی کوتاهی ، با سرعتی چشم گیر در سراسر کشور توسعه دهد . با ارائه خدمات با کیفیت در سطح استاندارد های جهانی . از جمله ارائه نسل ۲.۷۵ تلفن همراه (EDGE) با ویژگی استفاده از اینترنت همراه برای نخستین بار در ایران ، مشترکان زیادی را به خود جلب کند . سهم قابل توجهی از بازار تلفن‌ همراه ایران را به دست آورد .

ایرانسل 16 ساله شد

ایرانسل هم چنین در حوزه فرایند های داخلی خود نیز ، پس از آن که از اولین روز های شروع همه ‌گیری کرونا در اسفند ۱۳۹۸ ، شرایط و زیر ساخت‌ های دیجیتال برای اجرای حداکثری دورکاری را فراهم کرد . در سال ۱۴۰۰ نیز به عنوان یکی از اولین سازمان‌ ها در ایران . نسبت به تأمین و اجرای دو نوبت واکسیناسیون کووید-۱۹ برای کارکنان و پیمانکاران خود در تمامی دفاتر اقدام کرد. مجموعه اقدامات مؤثر صورت گرفت در تمامی ابعاد، برای مدیریت، پایداری و رشد کسب‌وکار در دوران کرونا، منجر به کسب تقدیرنامه «مدیریت کار در دوران کرونا» توسط شرکت ایرانسل از پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال در سال ۱۴۰۰ شد .

علاوه بر این ، ایرانسل هر ساله در قالب سه برنامه مدون حمایت از پایان‌ نامه‌ های دانشجویی ، جذب نخبگان برتر از طریق «مرکز اشتغال ایرانسل» و حضور منظم و گسترده در نمایشگاه‌های کار دانشگاه‌ های معتبر ، تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و جذب نخبگان در حوزه‌های مرتبط با کسب‌ و کار شرکت را در دستور کار خود قرار داد . علاقه‌ مندان می‌ توانند از طریق وب‌ سایت ایرانسل به نشانی careers.irancell.ir و صفحه رسمی ایرانسل در پلتفرم‌های کاریابی . از آخرین فرصت‌های شغلی موجود ایرانسل در تهران و شهرستان‌ ها آگاه شوند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.