مجله سیم کارت

ویژه برنامه مهلا همراه اول در محرم 1401

0 1,644

اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور برتر در ایران است و این اپراتور خدمات ویژه ای را ارائه می کند . این اپراتور به مناسبت ماه محرم ویژه برنامه مهلا را ارائه کرده است . اپراتور همراه اول ، ویژه برنامه مهلا را محرم هر سال محرم تدارک می بیند و هر سال از طریق پلتفرم ها پخش می شود . ویژه برنامه مهلا محرم 1401 به میزبانی محمد حسین پویان فر در 14 قسمت تدارک دیده است . این اپراتور بزرگ هم چون محرم های سال گذشته در ایام سوگواری امام حسین ( ع ) ویژه برنامه مهلا را تهیه کرده است . این ویژه برنامه در سال گذشته تا حد زیادی توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است .

ویژه برنامه مهلا در محرم 1401

همراه اول ( MCI ) ، پس از تجربه موفق در تهیه و تولید و پخش برنامه مناسبتی « مهلا » در محرم ۱۴۴۳ قمری ، محرم امسال نیز به ادامه ساخت آن برنامه کرده است . قرار است بار دیگر این برنامه که از طریق پلتفرم های « روبیکا » ، « آیگپ » و « ذره بین » پخش خواهد شد . این ویژه برنامه همان طور که اشاره کردیم با حضور محمد حسین پویان فر ، مداح نام آشنای کشور اجرا می شود . این ویژه برنامه در 14 قسمت تدارک دیده شده است .
این بار سازندگان مهلا با نگاهی متفاوت به محرم و وقایع کربلا ، در حال تهیه و پخش این برنامه با حضور مهمانانی ویژه از اقشار مختلف جامعه هستند .

مهلا ، امسال با کارگردانی حامد میر فتاحی و تهیه کنندگی ایمان قیاسی و امیرحسین طهرانی ، همراه تیم تولید است . سعی در ساخت ویژه برنامه ای متفاوت در این ایام دارد . این ویژه برنامه قرار است از روز دوشنبه دهم مرداد ماه ، به شکل یک شب در میان از ساعت ۲۰ از طریق پلتفرم های اعلامی در بالا ، پخش شود . حال و هوای این ایام را مهمان نگاه کاربران این بسترها کند . این پلتفرم همان طور که اشاره کردیم پلتفرم های « روبیکا » ، « آیگپ » و « ذره بین » است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.