مجله سیم کارت

برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا با حمایت همراه اول

0 22

برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا  با حمایت همراه اول

اینروزها خبرهای هیجان انگیزی از سمت اپراتور همراه اول به گوش می رسد.این اپراتور بعنوان اپراتوری قوی در عرضه انواع سیم کارت ، و با دارا بودن میلیون ها کاربر پرطرفدار ، هم اکنون بعنوان یکی از بازیگران اصلی و عمده در بخش اینترنت اشیا قلمداد می شود. این اپراتور با هدف جلب رضایت و مشتری مداری فعالیت پرشوری در عرضه سیم کارت ارزان و همچنین خط 0912 داشته است و در حال حاضر بیشترین مخاطب را در بین تمامی اپراتورها به خود اختصاص داده است.

در همین راستا مطلع شدیم که  پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا  با حمایت همراه اول برگزار گردید. مکان این نمایشگاه  در سالن مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی بوده و تا دو روز به طول انجامیده است.  در این همایش اپراتور اول یکی از اصلی ترین مهره های این نمایشگاه تلقی می شود و با اهداف والا در تلاش است تا  بتواند ارتباط تجاری گسترده ای با دیگر کمپانی های فعال در عرصه اینترنت اشیا ایفا نماید.

لازم به ذکر است که در این نمایشگاه تخصصی انواع استارتاپ های فعال در حوزه اینترنت اشیا و بسیاری از شرکتهای کوشا دراین عرصه  حضوری گسترده داشته اند . از اینرو تمامی این گروه ها و شرکت کنندگان در این نمایشگاه جانبی از جمله تمامی ذینفعان و فعالان حوزه هوشمندسازی، استارتاپ ها، پژوهشگران، فعالان و علاقه مندان این حوزه در قالب نشست ها و رویدادهای تخصصی ، قادر خواهند بود براحتی در بخش های «راهکارهای هوشمندسازی مصرف انرژی مبتنی بر فناوری های نوین دیجیتالی» و «کاربردهای نوین اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند» مشارکت داشته باشند.

در واقع بهتر  است بدانید که این رویداد از سال 1394 آغاز گردیده و هر ساله با شکوه هرچه بیشتر برگزار می شود و در آن به مهمترین موضوعات روز این حوزه و همچنین دغدغه های مختلف ذینفعان در راستای رشد و توسعه تکنولوژی های مرتبط و شکل گیری بازار و همچنین اکوسیستم های متناسب با نیازهای کشور پرداخته می شود.

این اپراتور به عنوان حامی IO TEX 2019 ، مشارکت فعالی در این حوزه خواهد داشت.

باید توجه داشته باشید که با وجود اهمیت بالای بخش انرژی ، مصرف هوشمندانه انرژی می تواند بعنوان چالشی عظیم و دیرینه  به حساب آید.بنابراین در نظر داشته باشید در حال حاضر راهکار گسترده و فراگیری برای آن اجرایی نشده است. از اینرو استفاده از فناوری های نوین در این حوزه خواهد توانست  بسیاری از چالش ها و مشکلات موجود را برطرف نماید.

بنابراین  فناوری  اینترنت اشیا می تواند در عرصه کشاورزی و استفاده بهینه از منابع موجود و همچنین غلبه بر شرایط خشکسالی و کم آبی بسیار موثر واقع شود . زیرا بدین طریق استفاده بهینه از منابع آبی جهت آبیاری گیاهان با کنترل تمام انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.