مجله سیم کارت

بسته ترکیبی دهه ولایت همراه اول

0 8

همراه اول از اپراتور های بزرگ در کشور است که با توجه به اعیاد قربان وغذیر خم برای مشترکان خود بسته ویژه  در نظر گرفته است . علاوه بر اپراتور همراه اول اپراتور ایرانسل نیز برای مشترکین خود بسته ویژه عید تا عید را ارائه داده است . "همراه اول" اولین اپراتور در کشور است و مشترکین زیادی دارد و حالا به مناسبت دهه ولایت 70 درصد تخفیف ویژه برای مشترکین خود که سیم کارت همراه اول دارند ارائه داده است و کلیه مشترکینی که "سیم کارت همراه اول" دارند می توانند از تاریخ 11 مرداد ماه 1399 تا پایان روز 18 مرداد ماه 1399 اقدام به خرید و فعال سازی این بسته ویژه نمایند . تمامی مشترکینی که جزو خانواده همراه اول  هستند می توانند این بسته را تهیه کنند ، مشترکینی که سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت انارستانی دارند می توانند در این طرح همراه اول شرکت کنند و اقدام به خرید و فعال سازی کنند این بسته ویژه یک بسته ترکیبی است که شامل بسته های مکالمه و اینترنت است .
 مشترکین همراه اولی که تمایل به فعال سازی این بسته ترکیبی دارند می توانند در تاریخ های اعلام شده از طریق کد دستوری # 67 * 100 * اقدام به فعال سازی کنند و مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری و سیم کارت انارستانی می توانند با خرید یک بسته ترکیبی ویژه به مبلغ 1,800 تومان است که به هزینه بسته 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد ، ظرف مدت 24 ساعت از خرید بسته ، از 300 مگا بایت اینترنت + 30 دقیقه مکالمه درون شبکه که شامل "سیم کارت" همراه اول و تلفن ثابت است بهره مند گردند و هر مشترک در هر روز ، تنها یک بار می تواند این بسته را خریداری نماید . در هر یک از روز های دهه ولایت ( از 10 تا 18 مرداد ماه ) می توان یک بسته جداگانه خریداری نمود که این بسته ، به مدت 24 ساعت قابل استفاده می ‌باشد . از هر زمانی که مشترک بسته را خریداری کند تا 24 ساعت بعد فرصت دارد از بسته استفاده نماید و حجم 30 دقیقه مکالمه بسته می تواند در چندین تماس مصرف شود و نیاز نیست که یک تماس 30 دقیقه ای باشد . امکان فعال سازی هم زمان این بسته با سایر بسته های مکالمه و اینترنت وجود دارد ولی مشترک نمی تواند این بسته را همزمان با بسته ترکیبی دیگری فعال کند . این بسته، رزرو یا تمدید خودکار ندارد و این بسته در صورتی به اتمام می رسد که حجم هر دو بخش مکالمه و اینترنت آن به پایان رسیده باشد و یا مدت اعتبار بسته پایان یابد .
مشترکینی که سیم کارت همراه اول انارستانی دارند ، باید از طریق کد دستوری # 66741 * 100* اقدام به فعال سازی کنند و  برای استعلام وضعیت طرح کد دستوری # 66740 * 100 * و برای دریافت راهنما طرح از کد دستوری # 66749 * 100 * استفاده کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.