مجله سیم کارت

بسته خوش آمد همراه اول

0 438

همراه اول برای کلیه مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری خود سرویس محدوده 1000 در نظر گرفته است که یکی از طرح های این سرویس طرح خوش آمد 1000 همراه است . و تمامی مشترکین سیم کارت همراه اول می توانند از این طرح استفاده کنند . بسته خوش آمد 1000 همراه اول شامل هدایای است که مشترکین "سیم کارت" های دائمی و اعتباری که واجد شرایظ هستند می توانند از آن استفاده کنند .
بسته خوش آمد 1000 شامل 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه که شامل سیم کارت های همراه اول و تلفن ثابت است می شود ، 1000 عدد پیامک داخل شبکه و حجم نا محدود اینترنت به مدت زمان 1 هفته نیز در این طرح وجود دارد ، که همان طور که گفته شد تمامی مشترکین "همراه اول" دائمی و اعتباری می توانند ار آن استفاده کنند . البته همان طور که گفته شد آن دسته از مشترکین همراه اولی که واجد شرایط هستند می توانند از این طرح استفاده کنند و از هدایای ارائه شده آن استفاده کنند .
مشترکین واجد شرایطی که می توانند از این طرح استفاده کنند اول مشترکین "سیم کارت همراه اول" دائمی جدید و دوم مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری جدید هستند .
مشترک دائمی جدید : مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی جدید بباید بدانند که با انجام اولین تراکنش برای آن ها این بسته به صورت اتوماتیک و خود به خودی فعال می شود . مشترک سیم کارت های دائمی جدید همراه اول حداکثر 1 ماه مهلت دارند تا سیم کارت همراه اول فعال شده خود را درون گوشی قرار دهند تا اولین تراکنش اتفاق افتد . و از این زمان تنها 1 هفته فرصت دارند تا از بسته خوش آمد 1000 همراه اول استفاده کنند .
مشترک اعتباری جید : سیم کارت همراه اول اعتباری جدید 1 ماه مهلت دارد تا با رساندن مجموع مبلغ اعمال شارژ ( از همه درگاه ها ) به 100,000 ریال از این طرح بهره مند گردد . پس از فعال سازی اتوماتیک بسته خوش امد ، 1 هفته فرصت دارد تا از بسته خوش امد خود استفاده نماید . ( مهلت استفاده از این طرح برای سیم کارت های اعتباری تنها تا پایان پاییز 97 می باشد . )
این طرح شامل تمامی مشترکین همراه اول می شود ، حتی مشترکینی که به همراه اول ترابرد داشته اند .
استعلام وضعیت بسته خوش آمد : برای استعلام وضعیت بسته ، مشترک می تواند کد * 1000 * 3 # را شماره گیری کند و از این طریق از وضعیت بسته خود با خبر شوند .
هر مشترک همراه اول با کد ملی مخصوص به خود فقط 1 بار برای یکی از سیم کارت های جدیدش می تواند از بسته خوش امد هزار بهره مند گردد و بسته خوش امد 1000 به مشترکین حقیقی همراه اول تعلق می گیرد . حد مصرف منصفانه دیتا در مدت زمان 1 هفته ای بسته ، 1000 گیگا بایت تعیین شده است و فعال سازی بسته خوش امد برای واجدین شرایط به صورت خود به خودی است و نیاز به ثبت نام ندارد . در مورد مشترکین اعتباری ممکن است فعال شدن بسته با چند ساعت تآخیر صورت گیرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.