مجله سیم کارت

جمعه های رایتلی

0 1,558

رایتل اپراتور برتری در کشور است و اقدامات شایان زیادی انجام داده است . رایتل برای کاربران خود طرحی در نظر گرفته به اسم جمعه های رایتلی که این طرح مورد توجه زیاد کاربران قرار گرفته است . این طرح مربوط به جمعه های آخر ماه می شود و مهلت استفاده از این بسته ها 24 ساعت می باشد . کاربرانی که سیم کارت رایتل دارند می توانند در آخرین جمعه هر ماه ، از این طرح استفاده کنند و با فعال کردن این طرح ، رایتلی ها می توانند تا 30 گیگا بایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه دریافت کنند البته این هدایا به صورت تصادفی به کاربران اختصاص می یابد و باید ظرف مهلت تعیین شده ( 24 ساعت ) از این بسته ها استفاده نمایند و افرادی که سیم کارت رایتل ندارند می توانند با خرید سیم کارت رایتل جزو مشترکین "رایتل" شوند و از خدمات ویژه این اپراتور بهره مند شوند .
رایتلی ها می توانند برای فعال سازی این طرح ویژه که مربوط به جمعه آخر هر ماه است ، از دو روش این اقدام را انجام دهند : یکی از این روش ها فعال سازی با کد دستوری # 20 * است و یکی دیگر از روش های فعال استفاده از اپلیکیشن "رایتل من" است .  کاربرانی که اپلیکیشن رایتل من ندارند با مراجعه به سایت رایتل این اپلیکیشن را نصب کنند و از طریق این اپلیکیشن بسته ی جمعه های رایتلی را فعال کنند . با نصب اپلیکیشن رایتل من 1 گیگا بایت اینترنت هدیه دریافت می کنید . شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن رایتل من بسیاری از امور مربوط به سیم‌ کارت خود مانند خرید بسته ، شارژ ریالی و شور انگیز ، آگاهی از جزییات سیم‌ کارت‌های رایتل خریداری شده ، شرح طرح‌ ها و بسته‌ های پیشین و کنونی ، مشاهده و پرداخت صورت ‌حساب ، مشاهده نواحی تحت پوشش ، فروشگاه‌ های رایتل و غیره را بدون نیاز به برقراری تماس با مرکز خدمات مشتریان رایتل انجام دهید .  
نکات قابل توجه در این طرح این است که فقط که در ماه یک بار امکان فعال سازی بسته هدیه را دارید و آن هم آخرین جمعه هر ماه است . مهلت فعال سازی بسته هدیه از بامداد روز جمعه (ساعت 00:00 ) تا ساعت 23:59 همان روز است و پس از آن امکان فعال‌ سازی بسته هدیه وجود نخواهد داشت .
اپراتور رایتل همیشه در ارائه بسته و طرح های ویژه برای کاربران خود ، تمام تلاش خود را کرده است که هم بسته های ارائه شده مقرون به صرفه باشد و هم برای کاربرانش مورد توجه باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.