مجله سیم کارت

جوایز تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به دائمی

0 164

ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران معرفی شده است که در همین راستا  اقدامات زیادی را انجام داده است . ایرانسل برای مشترکین خود خدمات زیادی را ارائه داده است و جهت افزایش رضایت مندی مشترکین خود همواره در تلاش است . ایرانسل برای آن دسته از افرادی که سیم کارت ایرانسل دائمی خرید می کنند هدایایی در نظر گرفته است و این افراد با خرید سیم کارت ایرانسل دائمی می توانند از این هدایای ویژه استفاده کنند . ایرانسل حتی برای آن دسته از افرادی که سیم کارت ایرانسل اعتباری خود را به "ایرانسل دائمی" تبدیل می کنند نیز هدایایی در نظر گرفته است . و این مشترکین با تبدیل کردن سیم کارت خود به سیم کارت ایرانسل دائمی می توانند اعتباری از خدمات این تبدیل استفاده کنند .
روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد : در فرصتی محدود ، با "خرید سیم‌ کارت‌ ایرانسل" دائمی یا تبدیل سیم‌ کارت ایرانسل اعتباری خود به دائمی ، می ‌توانید علاوه‌ بر پوشش‌ دهی گسترده و اینترنت پر سرعت ایرانسل ، از هدایا و مزایای شگفت ‌انگیز ایرانسل نیز بر خوردار شوید . آن دسته از افرادی که می خواهند جزو مشترکین ایرانسل شوند می توانند با مراحعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل و یا مراجعه حضوری به نمایندگی های فروش ایرانسل در سراسر ایران سیم کارت ایرانسل خود را دریافت کنند و یا می توانند با شماره گیری 600 از طریق سیم کارت های ایرانسل و 09366000000 از سایر خطوط و اپراتور ها سیم کارت خود را دریافت کنند .
ایراتسل برای آن دسته از افرادی که "سیم کارت ایرانسل دائمی" خرید می کنند و یا سیم کارت اعتباری خود را به ایرانسل دائمی تبدیل می کنند ، بسته 1 گیگا بایتی ماهانه رایگان به مدت 5 ماه از ماه دوم فعال سازی ، شش ماه مکالمه نیم بها با تمام خطوط داخلی یعنی با تعرفه دقیقه ای 30 تومان ، 1000 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی فقط با خطوط ایرانسل به مدت 30 روز ، 30 گیگا بایت اینترنت هدیه رایگان به مدت 30 روز ، بسته 4 گیگا بایتی اینترنت ماهانه رایگان به مدت شش ماه فقط با اعتبار 7 روز در نظر گرفته است که با انجام خرید و تبدیل سیم کارت خود می توانند از این هدایای ویژه و شگفت انگیز استفاده کنند . ایرانسل از اپراتور های بزرگ در کشور است که در جهت رضایت مشترکین خود قدم بر می دارد و با ارائه خدمات دیجیتالی منحضر به فرد اولین اپراتور دیجیتال ایران شده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.