مجله سیم کارت

سامسونگ در حال تست دوربین پریسکوپی برای گلکسی11 می باشد

0 47

سامسونگ در حال تست دوربین پریسکوپی برای  گلکسی11 می باشد

مبحث مربوط به مراحل ساخت گوشی های هوشمند و تلفن همراه بسیار پیچیده می باشد.شرکت های مختلف گوشی سازی برای تولید تمام قطعات گوشی های خود گاها از چند کمپانی و شرکت متخصص در اینباره استفاده می کنند.در همین راستا و طبق گزارشات رسیده از کره ای ها سامسونگ در حال آزمایش دوربین پریسکوپی مربوط به گوشی های گلکسی 11 خود می باشد.لازم به ذکر است که این دوربین ها توسط شرکت کره‌ای MecaTech Systems ساخته و آماده می شوند.این شرکت کره ای علاوه بر ساخت دوربیت های پریسکوپی در ساخت دوربین های معمولی گوشی و همچنین ماژول های TOF نیز سوابق زیادی دارد.

در واقع "سامسونگ" قبل از تولید انبوه این قطعه  تصمیم گرفته است آن را از جهات گوناگون مورد آزمایش قرار دهد تا از آن اطمینان حاصل نماید.از اینرو در حال تست سخت افزاری این قطعه خود تمرکز کرده است تا در صورت موفقیت در حالت انبوه از آن بهر برداری کند.

طبق بررسی های انجام شده گوشی های "گلکسی اس 11" از قابلیت زوم اپتیکال 5 برابری برخوردار هستند.دوربین اصلی این گوشی ها مجهز به سنسور 108 مگاپیکسلی می باشد.اما شایعاتی نیز درباره این گوشی مطرح شده است و آن مسئله مربوط به تندرستی می باشد. عده ای بیان نموده اند که احتمالا در این گوشی از سنسور طیف سنج استفاده شده است. کاراین سنسور تجزیه و تحلیل ترکیبان شیمیایی  می باشد و حتی قادر است میزان کالری مواد غذایی را نیز تخمین بزند.این سنسور می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سنسور ضربان قلب باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.