مجله سیم کارت

سیم کارت دائمی رایتل ، یک اعتبار دائمی

1 40

اپراتور رایتل از اپراتور های فعال در کشور است که سیم کارت رایتل دائمی نیز دارد و برای افرادی که دنبال سیم کارت دائمی هستند نیز این امکان را فراهم کردهاست تا بتوانند سیم کارت رایتل دائمی خرید کنند . اپراتور رایتل سیم کارت های دائمی خود را در دو طرح ویژه  x50 و  x10 ارائه داده است که افراد می توانند برای خرید هر یک از سیم کارت ها از طریق سایت رایتل اقدام کنند . اپراتور رایتل یکی از اپراتور های برتر در کشور است و تقریبا سومین اپراتور کشور محسوب می شود این اپراتور بزرگ در سال مالی گذشته موفق شده است تا به سود خالص برسد و در سه ماه نخست سال 1400 رشد چشم گیری داشته است .
اپراتور رایتل همان طور که در بالا اشاره کردیم برای برای فروش سیم کارت دائمی خود دو طرح ارائه داده است :طرح  x50 رایتل : در این طرح متقاضیان خرید سیم کارت رایتل دائمی می توانند شماره سیم کارت مورد نظر خود را با پیش شماره 0920 انتخاب کنند و خرید کنند . با خرید "سیم کارت رایتل دائمی" در طرح x50 50 گیگا بایت اینترنت ، 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 500 دقیقه مکالمه برون شبکه ، 1000 دقیقه پیامک درون شبکه و 500 عدد پیامک برون شبکه بهره مند خواهند شد . قیمت سیم کارت دائمی رایتل در طرح ویژه x10 1 میلیون ریال می باشد و می توانند به صورت آنلاین نسبت به خرید آن اقدام کنند .
طرح  x10 رایتل : در این طرح متقاضیان "خرید سیم کارت" رایتل دائمی می توانند شماره سیم کارت مورد نظر خود را با پیش شماره 0920 انتخاب کنند و خرید کنند . با خرید سیم کارت رایتل دائمی در طرح x10 10 گیگا بایت اینترنت ، 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 100 دقیقه مکالمه برون شبکه ، 1000 دقیقه پیامک درون شبکه و 100 عدد پیامک برون شبکه بهره مند خواهند شد . قیمت سیم کارت دائمی رایتل در طرح ویژه x10 1 میلیون ریال می باشد و می توانند به صورت آنلاین نسبت به خرید آن اقدام کنند .

1 نظر
  1. […] کنند باید حتما سیم کارت رایتل فعال داشته باشند . اگر سیم کارت رایتل دائمی دارند که به دلیل بدهی قطع است باید در ابتدا بدهی […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.