مجله سیم کارت

مراحل خرید سیم کارت اشتراکی-راهکار و توصیه ها

تفاوت بین سیم کارت های اشتراکی و عادی

2 379

چگونه سیم کارت اشتراکی بخریم راهکار و توصیه ها

خرید سیم کارت های اشتراکی به عنوان یک راه حل برای استفاده چندین کاربر به صورت همزمان طراحی شده است. برای افرادی است که به دنبال یک سیم کارت مقرون ‌به‌ صرفه هستند، خرید سیم کارت اشتراکی می تواند گزینه مناسبی باشد. از آنجایی که این سیم کارت ها میان چندین نفر به صورت مشترک استفاده می شوند، نسبت به دیگر سیم کارت ها هزینه کمتری دارند. در صورتی که قصد خرید سیم کارت اشتراکی را دارید، مطالب پیش رو را مطالعه کنید تا با نکات مربوط به این سیم کارت ها آشنا شوید.

نکات مهم قبل از خرید سیم کارت های اشتراکی و انتخاب بهترین گزینه

در زمان خرید سیم کارت اشتراکی نکاتی وجود دارد که توصیه می شود به هرکدام توجه داشته باشید:

  • انتخاب اپراتور: ابتدا با تحقیق درباره سرویس های اپراتورهای موجود و در نظر داشتن عواملی مثل پوشش شبکه، بسته های اینترنتی و تعداد دفعات استفاده هزینه سرویس های موجود بهترین گزینه را انتخاب کنید.
  • پوشش شبکه: با کمی تحقیق و پرس وجو درباره پوشش شبکه مطمئن شوید. سیم کارتی که قصد خرید آن را دارید در منطقه شما ضعیف عمل نکند.
  • مقایسه طرح و بسته ها: زمانی که سیم کارت انتخابی خود را پیدا کردید با مقایسه بسته های پیامک تماس و اینترنت نسبت به قیمت های آن مناسب و به صرفه باشد.

برای خرید خرید سیم کارت های اشتراکی میتوانید به نمایندگی اپراتور مورد نظر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید و سرویس خود را فعال سازی کنید.

تفاوت بین سیم کارت های اشتراکی و عادی

سیم کارت های اشتراکی با سیم کارت های عادی تفاوت هایی دارند. به طور مثال سیم کارت های عادی فعال و مستقل برای شما می‌باشند، اما سیم کارت های اشتراکی مشترک بین چند نفر است و برای استفاده نیاز به توافقات قبلی و تقسیم هزینه ها است.

چطور سیم کارت برای خانواده بگیریم؟

تفاوت دیگری که میان این دو سیم کارت ها وجود دارد، قیمت آن ها است. سیم کارت های اشتراکی نسبت به سیم کارت های عادی قیمت ارزان تری دارند. همچنین محدودیت‌هایی در تعداد مشترکان و میزان مصرف اینترنت در سیم کارت های اشتراکی وجود دارد.

مزایا و معایب خرید سیم کارت های اشتراکی

سیم کارت های اشتراکی برای چندین دستگاه و مناسب تیم های کاری و هر گروه دیگری که نیاز به دسترسی مشترک و آسان به ارتباط را دارند، می باشد.

همچنین باعث مدیریت هزینه ها و اشتراک داده ها می شود و برای کاربران دسترسی راحتی دارد. این مورد باعث می شود که مشترکین یک سیم کارت را به شبکه ارتباطی متصل و از خدمات بهره مند شوند.

استفاده فرزندان از سیم کارت ما

در مورد معایب این سیم کارت ها لازم به ذکر است که معمولا سیم کارت های اشتراکی دارای محدودیت هایی در استفاده از سرویسهای مختلف هستند. به طور مثال محدودیت در تماس، اینترنت و پیامک از موارد هستند.

کدام سیم کارت برای شما مناسب است؟

به طور کلی انتخاب سیم کارت اشتراکی یا عادی باید بر اساس هدف و نیازهای شما و همچنین میزان بودجه‌ ای که دارید، انجام شود. اگر به دنبال یک سیم کارت با قیمتی اقتصادی هستید که توسط چند نفر مشترک استفاده شود، بهتر است که سیم کارت اشتراکی را خریداری کنید. اما اگر به دنبال یک سیم کارت بدون محدودیت هستید، سیم کارت های عادی گزینه مناسبی برای شما به شمار می روند.

سخن آخر

این روزها سیم کارت های اشتراکی انتخاب مناسبی برای بسیاری از مشترکین محسوب می شوند. با این حال در هنگام خرید سیم کارت های اشتراکی، هدف خود را در نظر بگیرید. و شرایط و ویژگی‌های اپراتورهای مختلف را بررسی کنید تا خرید شما با بهترین نحو انجام شود. امیدواریم که این مطلب برایتان مفید واقع شود و سیم کارتی را خریداری کنید که برایتان کاربردی باشد.

2 نظرات
  1. Hamid می گوید

    سیمکارته دارم ده پانزده سال پیش خریدم( همراه اول دایمی)بعد۵سال پیش گم شد والان داپلیکشن همراه به نام من است ولی عیر فعال ودارای۲۰۰هزارتومان بدهی است ۳سوال خدمت شما۱.ایا امکان فعال کردنو گرفتن است.آیا ام
    کان تخفیف بدهی است۳.اگر تخفیف در بدهی نشد امکان قسط بندی هست ودر آخر اگر اقدام کنم آیا سبب سلب کامل بدلیل عیر فعال بودن خواهم شد وبلکل از اسمم واپلکشنم حذف واز آن محروم شوم میترسم که اقدام به فعال کردنش بنمایم .ممنون اگه راهنمایی لازم را بفرمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.