مجله سیم کارت

مدیرعامل جدید همراه اول معرفی شد

0 15

مدیرعامل جدید همراه اول معرفی شد

طبق گزارشات بسیار معتبر از شرکت ارتباطات سیار و همچنین سایت همراه اول، دقایقی پیش مطلع شدیم که در جلسه برگزارشده امروز به تاریخ 9 آذر 98 ، جناب آقای دکتر مهدی اخوان بهابادی بعنوان مدیرعامل جدید همراه اول معرفی شد. در طی این جلسه از زحمات بیشمار آقای حمید فرهنگ تشکر و قدردانی شد.

دکتر اخوان دارای سابقه طولانی و درخشان مدیریتی می باشد . ایشان  دانش آموخته رشته برق(گرایش مخابرات) در مقطع دکترا از دانشگاه تهران بوده و دارای عنوانهای بیشماری می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

ایشان در سال 1375 موفق به کسب رتبه اول کنکور سراسری در کل کشور بوده و بعد از آن نیز در کنکور کارشناسی ارشد سال 1378 نیز رتبه اول کشوری در کنکور سراسری را به خود اختصاص دادند. «کسب رتبه اول المپیاد دانشجویی برق کشور در سال  ١0٧٩»، «انتخاب به عنوان  دانشجوی نمونه سال کشور در سال ١0٧٩»، «فارغ  التحصیل مقطع کارشناسی با کسب  رتبه اول دانشکده فنی دانشگاه تهران(در میان  تمامی رشته ها) در سال  ١0٧٩»، «به اتمام رساندن دوره کارشناسی ارشد در یک  سال و فارغ التحصیل  مقطع کارشناسی ارشد با کسب رتبه اول دانشکده فنی  دانشگاه تهران(در میان  تمامی رشته ها) در سال ١0٨3»، «برگزیده طرح ١١3 جوان  نمونه کشور در سال  ١0٨١»، «معرفی به عنوان برگزیده علمی ربع قرن کشور در  سال ١0٨٢ از سوی  دولت» و «عضو هیات علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه  تهران از سال ١0٨٧  تا ١0٩3» از دیگر موفقیتهای دکتر اخوان می باشد.

 سوابق مدیریتی جناب اخوان به شرح زیر می باشد:

رئیس هیأت مدیره همراه اول
قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما در امور فناوری و رسانه های نوین

رئیس  مرکز تحقیقات مخابرات ایران

معاون آموزش و پژوهش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

عضو حقیقی شورای عالی فضای  مجازی

دبیر  شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.