مجله سیم کارت

هدیه تولد همراه اول

0 189

همراه اول برای مشترکین خود در روز تولدشان هدیه تولد ارائه می دهد و مشترکین بین هدایا می توانند هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنند . مشترکین همراه اول می توانند در روز تولد شان هدیه خود را از طریق سامانه های # 10 * ، اپلیکیشن ایرانسل من و سایت همراه اول از بخش خدمات من دریافت کنند . همراه اول برای مشترکین خود هدیه های متنوعی در نظر می گیرد تا مشترکین همراه اول از بین هدایا هدیه مورد نظر خود را دریافت کنند .
اپراتور همراه اول اعلام کرد در روز تولد تان می توانید یکی از سه مورد زیر را به انتخاب خود از همراه اول هدیه بگیرید :
1 – 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه ، مشترکین همراه اولی که خواستند این هدیه را دریافت کنند ، از سیم کارت همراه اول خود کد دستوری # 411 * 10 * را شماره گیری کنند و هدیه خود را دریافت کنند .
2 – بسته اینترنت 2 گیگا بایت یک روزه ، مشترکین همراه اولی که خواستند این هدیه را دریافت کنند ، از "سیم کارت همراه اول" خود کد دستوری # 4121 * 10 * را شماره گیری کنند و هدیه خود را دریافت کنند .
3 – 120 امتیاز باشگاه فیروزه ای ( معادل 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه + 200 مگا بایت اینترنت ) مشترکین همراه اولی که خواستند این هدیه را دریافت کنند ، از سیم کارت همراه اول خود کد دستوری # 413 * 10 * را شماره گیری کنند و هدیه خود را دریافت کنند .
 و در آخر کاربران جهت راهنمایی می توانند از کد دستوری # 419 * 10 *  استفاده ه کنند و مشترک می تواند جهت استعلام وضعیت بسته اینترنت 2 گیگا بایتی کد دستوری * 10 * 4120 # را شماره گیری نماید .
بسته هدیه تولد به کلیه مالکین سیم کارت همراه اول دائمی ( به جز مشترکین دارای شرایط خاص و با بدهی معوقه ) و سیم کارت همراه اول اعتباری ( به جز مشترکین با وضعیت قطع یک طرفه و دو طرفه و سلب امتیاز ) ارائه می شود . هم چنین مشترکین حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند .
مالکین "سیم کارت همراه اول دائمی" و "سیم کارت همراه اول اعتباری" ، می بایست در روز تولد خود یکی از هدایای 24 ساعت مکالمه رایگان  .
بسته هدیه مکالمه درون شبکه یا اینترنت تا 24 ساعت پس از فعال سازی توسط مشترک معتبر خواهد بود و بسته هدیه اینترنت 2 گیگا بایتی نسبت به سایر بسته های اینترنت دارای اولویت مصرف بوده است و می تواند به صورت همزمان با سایر بسته های اینترنت نیز فعال شود .
با استفاده از امتیاز باشگاه فیروزه ای ، امکان دریافت تمامی بسته های موجود در باشگاه فراهم می باشد . هم چنین امتیازات کسب شده توسط مشترک در هر سال ، تا پایان سال بعد از آن قابل استفاده است و پس از آن منقضی می شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.