مجله سیم کارت

پویش نذر آب همراه اول ویژه محرم 1401

0 57

پویش نذر آب همراه اول ویژه محرم 1401 است . اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور برتر در ایران است . این اپراتور بزرگ با شروع محرم سال 1401 پویش ویژه نذر آب برگزار کرده است . شرکت ارتباطات سیار ایران پویش نذر آب را برای ماه محرم ارائه کرده است . کلیه مشترکان سیم کارت های همراه اول نیز می توانند در این پویش ویژه مشارکت کنند .
به گزارش اداره کل ارتباطات سیار ایران ، مشترکان کلیه اپراتور های تلفن همراه می توانند با شماره گیری رایگان 9998 در پویش ویژه ماه محرم مشارکت کنند . این پویش نذر آب ویژه ماه محرم است و فقط در این ماه این پویش ویژه برگزار خواهد شد .

پویش نذر آب همراه اول

پویش نذر آب همراه اول ( MCI ) به مناسبت ماه محرم است . مشترکان اپراتور های تلفن همراه ضمن گوش سپردن به تلاوت آیات نورانی سوره نور در قرعه کشی کمک هزینه سفر به کربلای معلی نیز شرکت می کنند . این طرح ویژه کلیه مشترکان اپراتور ها می باشد و فقط مخصوص مشترکان همراه اول نیست . مشترکان کلیه اپراتور های تلفن همراه می توانند در این پویش ویژه که به مناسبت ماه محرم است مشارکت کنند . در قرعه کشی کمک هزینه سفر به کربلای معلی شرکت کنند .
مشترکان برای این که امکان آب رسانی هر چه بیشتر به روستا های محروم کشور را توسط همراه اول فراهم سازند ، می ‌توانند از دوستان و عزیزان خود دعوت کنند تا مشارکت حداکثری در این پویش داشته باشند . با مشارکت در این پویش ویژه امکان آب رسانی به روستا های محروم بیشتر می شود .

گفتنی است سوره نور به عنوان بیست ‌و چهارمین سوره قرآن کریم است . سوره نور یکی از سورهای مدنی است که در جزء ۱۸ قرآن قرار دارد . از آنجایی که ۷ مرتبه کلمه نور در این سوره است ، برای آن نام نور انتخاب شده است .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.