مجله سیم کارت

آخرین مهلت ثبت نام اینترنت هدیه معلمان

0 11

در شرایط کرونا موجود درکشورمان ، معلمان مجبور هستند که از راه دور کلاس های خود را برگزار کنند و اپراتور ها با توجه به شرایط موجود ، بسته های اینترنت هدیه رایگان را برای معلمان در نظر گرفته اند که معلمان بتوانند از آن ها برای آموزش های آنلاین خود استفاده کنند . معلمان برای دریافت بسته های اینترنت هدیه رایگان در مرحله اول باید در سایت ثبت نام انجام دهند تا بسته های اینترنت هدیه برای آن ها فعال شود . اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و شاتل موبایل این بسته ها را به معلمانی که سیم کارت های این اپرتور را دارند ، ارائه داده است و اپراتور ها این بسته ها را در جهت حمایت از معلمان عزیز ارائه داده اند . آن دسته از معلمانی که هنوز ثبت نام نکرده اند می توانند ، برای دریافت بسته های اینترنت هدیه خود در سایت ثبت نام کنند .
در واقع اپراتور ها با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید این بسته های اینترنت هدیه را برای بحث آموزش آنلاین در نظر گرفته اند . پس از گذشت دوران کرونا و با ادامه‌ دار شدن آموزش آنلاین جهت پیشگیری از شیوع این ویروس ، استفاده از شبکه شاد برای تمامی اپراتور‌ ها رایگان شد و تمامی اپراتور ها به معلمانی که "سیم کارت" دارند و جزو مشترکین این اپراتور ها هستند اعلام کرد برای دریافت و فعال سازی این بسته ها ثبت نام کنند و بسته‌ های اینترنت هدیه نیز برای معلمان و دانش اموزان در نظر گرفته شده است . بسته ‌های اینترنت هدیه معلمان و کادر آموزشی که در فروردین ماه نسبت به ثبت نام خود در سامانه وزارت ارتباطات اقدام نموده اند شامل 20 گیگا بایت برای سه ماه است .

حال به توجه به اینکه برخی از معلم‌ ها و کادر آموزشی در فروردین ماه جاری ، نسبت به ثبت نام در سامانه وزارت ارتباطات کوتاهی کرده اند و یا موفق به ثبت نام نشده‌ اند باید حتما برای دریافت این بسته ها ثبت نام کنند تا بتوانند ، از این بسته های اینترنت هدیه استفاده کنند . محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور سایت ictgifts.ir را جهت ثبت نام معلمان باز مانده از ثبت نام معرفی کرده است تا نسبت به دریافت هدیه بسته اینترنت آموزش مجازی اقدام نمایند . مهلت ثبت‌ نام ، پنج روز می‌ باشد و زمان فعال‌ سازی بسته‌ اینترنت از هفته آینده است . اپراتور های فعال در کشور در دوران کرونا اقدامات بزرگ و ارزشمندی انجام داده اند و در این مدت در کنار مردم بوده اند تا در کنار هم از این دوران عبور کنند و این بسته های اینترنت هدیه ، به معلمان کمک زیادی را در جهت ارائه آموزش های آنلاین کرده است و در آخر معلمانی که هدیه 20 گیگا بایت را دریافت ننموده اند ، با سیم کارتی که با نام و کد ملی خودشان باشد ، هم اکنون جهت ثبت نام به آدرس فوق مراجعه نمایند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.