مجله سیم کارت

اخذ گواهی نامه سیستم مدیریتی نظام مدیریت کیفیت توسط رایتل

0 2

اخذ اولین گواهینامه‌ی سیستم مدیریتی نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2008 در شرکت خدمات ارتباطی رایتل

در راستاي بهبود عملکرد و ارتقاء رضايت مشتریان و ذی نفعان با رویکرد افزایش بهره وری شرکت خدمات ارتباطی رایتل، ممیزی سيستم مديريت کيفيت بر اساس استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 برای اولین بار در مورخ 29 شهریور ماه 93 با حضور ارزیابان Alliance آمریکا (بزرگترین گواهی دهنده منطقه آمریکای شمالی) در سطح این شرکت، برگزار شد.

در راستای بهبود عملکرد و ارتقاء رضایت مشتریان و ذی نفعان با رویکرد افزایش بهره وری شرکت خدمات ارتباطی رایتل، ممیزی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 برای اولین بار در مورخ 29 شهریور ماه 93 با حضور ارزیابان Alliance آمریکا (بزرگترین گواهی دهنده منطقه آمریکای شمالی) در سطح این شرکت، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی رایتل، در این بازدید، نمایندگان شركت Alliance،  تمام حوزه‌های کسب و کار رایتل و مستندات مربوطه را بر اساس الزامات استاندارد یاد شده، مورد بررسی قرار دادند.
بر اساس این گزارش، این ممیزی با توجه به دریافت گواهینامه نظام مدیریت كیفیت بر اساس الزامات مندرج در متن استاندارد ISO 9001: 2008 و به همت همکاران دفتر مدیریت پروژه (PMO) به عنوان متولی استقرار این نظام مدیریتی در سازمان صورت گرفت که به عنوان اولین گواهینامه‌ی رایتل در مجموعه گواهینامه‌های سیستم ISO، برای کلیه‌ی همکاران، بسیار ارزشمند قلمداد می‌شود.
به گزارش روابط عمومی، استاندارد 9001 ISO، الزامات سیستم مدیریت کیفیت را که منجر به افزایش توانایی سازمان در ارائه‌ی خدمات بهینه و مورد تقاضای مشترکین می شود، تعیین و تعریف می‌نماید و علاوه بر بهبود مستمر خدمات و افزایش سطح کیفی آنها، منجر به کاهش خطاها و جلوگیری از موازی‌کاری و صرفه‌جویی در هزینه‌ها میشود.
شروع استقرار سیستم مدیریت کیفیت از سال گذشته در حوزه‌های مختلف رایتل در دستور کار قرار گرفت.
بنا بر این گزارش، نکات مثبت در ارزیابی‌های ممیزین این سیستم مدیریتی را می توان استفاده از نیروهای متخصص در کلیه‌ی حوزه‌ها، تعهد بالای مدیریت عالی سازمان، استفاده از شیوه‌های نوین پیاده‌سازی و ترسیم فرآیندها در سایه‌ی حمایت‌های هیأت محترم مدیره و تلاش بی شائبه‌ی اعضای آن بر شمرد.
با اجرای سیستم مدیریت کیفیت، کلیه‌ی فرآیندهای رایتل شناسایی، ساماندهی و بهسازی شدند و اثربخشی حاصل از خروجی کلیه‌ی اقدامات، به طور مستمر پایش و نظارت می‌شوند. 
این گزارش در انتها به اطلاع می رساند در راستای توسعه‌ی هدفمند رایتل و پیگیری‌های مداوم شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا)، تمام توانایی‌ها و ظرفیت‌های موجود، جهت ارائه‌ی خدمات مطلوب به مشتریان کنونی و بالقوه و نیز بهبود مداوم آن از طریق اخذ گواهینامه‌‌ی سایر استانداردهای بین‌المللی همچون سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISO 27001)  به کار گرفته می شود تا افتخارات دیگری را برای رایتل به ارمغان آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.