مجله سیم کارت

ارائه بسته های اینترنت و طرح جبرانی همراه اول

0 40

ارائه بسته های اینترنت و طرح جبرانی همراه اول

"همراه اول" یکی از برترین اپراتورهایی است که با فعالیت های درخشان خود همواره درصدر جدول قرار دارد.خرید خط همراه اول نسبت به سایر اپراتورها به مراتب بیشتر می باشد. و افرادی که تمایل به خرید سیم کارت دارند، این اپراتور را بیشتر از هر اپراتور دیگری قبول دارند. البته ناگفته نماند در این میان خرید سیم کارت رایتل و ایرانسل نیز در خور قابل توجهی در حال افزایش می باشد.

در همین راستا اپراتور همراه اول چند روز پیش از بسته هدیه اینترنت خود برای مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همراه اول خبر داد. مزیت بسته پیشنهادی اینست که قابلیت فعالسازی با تمامی بسته های اینترنت فعال را دارد. لازم به ذکر است که این بسته دارای یک گیگابایت حجم بوده و تا 24 ساعت بعد از فعالسازی قابل استفاده می باشد.  

بهتر است بدانید که تمامی مشترکان سیم کارت دائمی، اعتباری و سیم کارت انارستان، قادر خواهند بود این بسته رایگان را فقط یک بار و با شماره گیری «ستاره 98 ستاره 1 مربع» دریافت نمایند.

در ادامه لازم به ذکر است که همراه اول طرح جبرانی ویژه ای را برای تمام مشترکینی که در ایام قطع اینترنت بسته دیتا داشته اند، در نظر گرفته است.  از اینرو در این طرح جبرانی، به مشترکان دارای انواع بسته های اینترنت، بسته ای رایگان متناسب با مشخصات بسته از منظر زمانی و حجمی اختصاص داده خواهد شد که جزییات آن از طریق پیامک به اطلاع کاربر می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.