مجله سیم کارت

ارائه بسته های ویژه رایتل به مناسبت ایام دهه فجر

0 21

ارائه بسته های ویژه اپراتور رایتل ، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در اختیار مشترکین این اپراتور قرار گرفت.

بسته های ویژه رایتل

رایتل یکی دیگر از اپراتورهای فعال در عصر ارتباطات می باشد.این اپراتور با ارائه بسته های و طرح ها  متنوع و مختلف و همچنین ارائه  شماره های مناسب و رند ، با قیمت مناسب توانسته است جایگاه بسیار مناسبی برای خود رقم بزند. خرید سیم کارت اقساطی از سمت اپراتورها موجب شده است تارقابت سنگینی بین تمامی اپراتورها و کاربرانشان بوجود آید.

 سیم کارت ارزان رایتل یکی دیگر از پرطرفدارترین سیم کارت ها می باشد. از اینرو بیشتر کاربرانی که تمایل به خرید سیم کارت رند همراه اول دارند ، بی شک در صورت عدم خرید  این نوع سیم کارت بههر علتی ، سیم کارت های رند رایتل را بعنوان برنامه سیم کارتی خود قرار می دهند. رایتل به مناسبت فرارسیدن دهه فجر دو بسته خدماتی جدید ارایه کرد.

ازاینرو و طبق گزارشات بدست آمده از روابط عمومی رایتل، این اپراتور به مناسبت فرارسیدن دهه فجر ، سعی دارد تا کاربران خود را شگفت زده نماید.اپراتور رایتل قصد دارد در این ایام مبارک دو بسته تخفیفی جدید  را در اختیار مشترکین خود قرار دهد.بسته ها و طرح های ارائه شده توسط این اپراتور شامل 5 گیگابایت اینترنت وهمچنین 50 دقیقه مکالمه تنها با قیمت 10 هزار تومان برای مشترکین دائمی و اعتباری  می باشد که در ایام دهه مبارک فجر در دسترس کاربران این اپراتور قرار خواهد گرفت.این اپراتور برای مشترکین دیتای خود نیز بسته‌ای به این مناسبت در نظر گرفته است.

نحوه فعالسازی بسته های مربوط به دهه فجر به شرح زیر می باشند:

شماره‌گیری کد دستوری *225#

باید دقت داشته باشید که تمامی مشترکین "سیم کارت رایتل" تنها یکبار می توانند جهت فعالسازی کد مربوطه اقدام نمایند.این بسته ها (بسته های ویژه دهه فجر رایتل) از تاریخ 12 بهمن تا 22 بهمن ماه ، قابلیت فعالسازی دارند.

از اینرو مشترکین  اپراتور "رایتل" میتوانند از طریق فروشگاه‌های رایتل، اپلیکیشن رایتل من، سامانه مدیریت حساب، سامانه کد دستوری و سامانه پیام کوتاه 2020 نسبت به فعال‌سازی بسته‌های مذکور اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.