مجله سیم کارت

ارائه بسته یلدای رایتل

0 63

ارائه بسته یلدای رایتل

رایتل نیز یکی دیگر از اپراتورهای فعال در عصر ارتباطات می باشد که با ارائه خدمات ویژه توانسته است کاربران خود را شگفت زده کند.هر کاریری می تواند براحتی با خرید سیم کارت ارزان رایتل از بسته های در نظر گرفته شده توسط این اپراتور استفاده نماید.

در همین راستا اپراتور رایتل نیز دست به کار شده و بسته های مربوط به یلدای خود را معرفی نمود.خرید بسته های اینترنت ویژه یلدا از تاریخ 23 آذر تا پایان آذر در اختیار کاربران سیم کارت رایتل قرار خواهد گرفت.  این اپراتور به مناسبت یلدا بسته اینترنت 5 گیگابایتی را با قیمت 5هزار تومان،  به مشترکین خود اختصاص داده است. تمامی کاربران این اپراتور می توانند با شماره گیری کد #1260 این بسته  را فعال نمایند.

لازم به ذکر است که این اپراتور همزمان با بسته اینترنت یلدای خود از چند بسته ترکیبی دیگر که ویژه یلدا می باشد نیز رونمایی کرد.

بسته42+42 گیگابایت با سی پرصد تخفیف ویژه یلدا می باشد که به مدت 180 روز قابل استفاده می باشد. قیمت این بسته 69هزار تومان می باشد و کاربران براحتی می توانند از طریق اپلیکیشن رایتل من،  بسته فوق را خریداری نمایند.

بسته دیگر در نظر گرفته شده توسط اپراتور رایتل،  بسته 74 گیگابایتی می باشد. این بسته با 30 درصد تخفیف ویژه یلدا و به مدت365 روزه قابل فعال شدن می باشد. قیمت بسته فوق 109هزار تومان بوده و از طریق اپلیکیشن رایتل من قابل استفاده می باشد.

نکته ای که وجود دارد اینست که هر شماره رایتل تنها یکبار مجاز به خرید بسته 5 روزه و همچنین یکی از بسته های تخفیف دار یلدا خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رایتل مراجعه فرمایید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخبار روز اپراتورها و همچنین احبار تکنولوژی روز دنیا با سایت سیم کارت در ارتباط باشید.شما براحتی می توانید با مراجعه به قسمت مجله سیم کارت ، تمامی مقالات مربوط به علاقه مندی خود را مطالعه نمائید.

نظرات خود را درباره سایت سیم کارت در قالب کامنت با ما در میان بگذارید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.