مجله سیم کارت

ارائه راهکار IP استاتیک روی سیم کارت هوشمند

0 183

 اپراتور شاتل از اپراتور های فعال در کشور است که اقدامات زیادی در جهت رضایت مندی کاربران و مشترکین خود انجام داده است ،  و طی اقدامی جدید شاتل موبایل استفاده از  IP استاتیک را روی سیم کارت شاتل موبایل هوشمند ممکن کرده است .
سیم کارت هوشمند اولین بار در ایران ، توسط اپراتور شاتل موبایل ارائه شده است ، که این سیم کارت جدید با فناوری هوشمندانه ، تحولی در پوشش دهی و کیفیت شبکه اپراتوری ایجاد می کند . یکی از ویژگی های "سیم کارت" های هوشمند این است که به طور دائم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌ کند و با قابلیت آنتن دهی هوشمند و بالا گسترده ترین و به صرفه ترین پوشش شبکه های  3G و  4G/LTE را برای  مشترکین خود فراهم می کند . به گزارش روابط عمومی "شاتل موبایل" ، این اپراتور تلفن همراه با گسترده‌ ترین پوشش سراسری 3G و 4G و قابلیت انتخاب هوشمند بهترین شبکه بر اساس موقعیت جغرافیایی مشترک ، به سازمان ‌ها ، شرکت‌ ها ، کسب و کار ها و تمامی افرادی که به دنبال یک شناسه منحصر به فرد ، معتبر و دائمی در اینترنت هستند ، امکان استفاده از آی‌ پی ثابت ( Static IP ) بر  روی  سیم‌ کارت‌ های هوشمند خود را ارائه می‌ دهد . بر اساس این گزارش شاتل موبایل راهکار  IP استاتیک را با امکاناتی نظیر پیاده سازی سیاست های دسترسی پذیری بر مبنای IP ثابت ، ارائه شناسه معتبر و منحصر به فرد به سازمان ها ، کسب و کار ها و افراد ، تسهیل در ارائه خدمات نظیر انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته ، بازی های آنلاین ،  Voip، ایجاد محدودیت دسترسی به حساب ها و خدمات حساس توسط IP  بر اساس سیاست امنیتی مشتریان و سازمان ها و هم چنین افزایش ایمنی سیم کارت های سازمانی برای دسترسی به شبکه داخلی را به تمامی متقاضیان و بدون محدودیت ، ارائه می‌ دهد .
شاتل موبایل اولین و تنها اپراتوری است که در کشور ما ، راه کار سیم کارت هوشمند با  IP /استاتیک را در شبکه تلفن همراه ارائه داد است این اپراتور اقدامات ارزنده ای در بهبود و ارتقا خدمت مخابراتی کشور انجام داده است و همیشه در تلاش است که رضایت مشترکین خود را جلب نماید . شاتل موبایل برای برای آشنایی بیشتر با راه کار های سازمانی عمومی و اختصاصی این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G  و 4G  ، می‌ توانند با شماره 09981000000 تماس بگیرند و یا با نشانی پست الکترونیک b2b@shatel.ir  مکاتبه کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.