مجله سیم کارت

ارائه سیم کارت شاتل موبایل با تاریخ تولد مشترک

0 4

اپراتور شاتل موبایل عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه در کشور را داراست و این اپراتور بزرگ به تازگی اعلام کرده است که تصمیم دارد شماره های ویژه تاریخ تولد سیم کارت شاتل موبایل هوشمند را عرضه کند و کاربرانی که تصمیم دارند از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند می توانند از این فرصت استفاده کنند و برای خرید سیم کارت شاتل موبایل با تاریخ تولد خود اقدام کنند .
اپراتور شاتل موبایل اعلام کرده است افرادی که تمایل دارند "سیم کارت" با تاریخ تولدشان داشته باشند این فرصت مناسبی است تا برای خرید سیم کارت تاریخ تولد خود اقدام کنند . به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل ، این اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه ، که سیم‌ کارت ‌های هوشمند خود را با پیش ‌شماره 0998 عرضه می کند ، امکان تازه‌ ای فراهم کرده است تا متقاضیان بتوانند شماره دلخواه خود را بر اساس تاریخ تولد و یا هر تاریخ دیگری که برای آن ‌ها ارزشمند است انتخاب کنند . بر این اساس ، با مراجعه به وب ‌سایت فروشگاه شاتل موبایل ، امکان انتخاب شماره دلخواه با پیش ‌شماره 0998 و رنج 13 برای متقاضیان فراهم است. به عنوان نمونه، چنانچه تاریخ 14 فروردین 1362 مورد نظر باشد ، متقاضی می‌ تواند شماره 09981362114 را خریداری کند . بدیهی است که از هر تاریخ فقط یک شماره سیم‌ کارت موجود خواهد بود و متقاضیانی که شماره و تاریخ خاصی را مد نظر دارند ، باید قبل از اختصاص شماره به سایر متقاضیان ، برای دریافت سیم‌ کارت با شماره دلخواه خود اقدام کنند .

شاتل موبایل اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G در سراسر کشور است که برای نخستین بار ، از فناوری « سیم کارت هوشمند » استفاده کرده است . با استفاده از این فناوری ، "سیم کارت شاتل موبایل" هوشمند با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک ، به طور خودکار ، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند . علاقه‌ مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور و "خرید سیم‌ کارت" ، می ‌توانند به وب‌ سایت شاتل موبایل مراجعه کنند یا از طریق شماره 09981000000 و به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.