مجله سیم کارت

ارائه پتنت جدی سامسونگ از نمایشگر کاملا خمیده گلکسی نوت 20

0 26

ارائه پتنت جدی سامسونگ از نمایشگر کاملا خمیده گلکسی نوت 20

کمپانی کره ای سامسونگ در سال گذشته با قدرتی هر چه بیشتر پا به عرصه فعالیت نهاد.این کمپانی در سال گذشته با گوشی های تاشوی گلکسی فولد خود  توانست سر وصدای زیادی به پا نماید. از اینرو و در همین راستا کمپانی سامسونگ اخیرا پتنتی را از یک گوشی‌ خانواده گلکسی ثبت نموده است .تصاویر منتشر شده  از نمایشگر کاملا خمیده  این کمپانی خبر می دهد.در واقع به احتمال خیلی زیاد پتنت منتشر شده  نشان دهنده نمایشگر "گلکسی نوت 20"خواهد بود.

در حقیقت با توجه به پتنت جدیدی که توسط  علائم تجاری آمریکا و همچنین دفتر ثبت اختراعات به ثبت رسیده، نشاندهنده آن است که سامسونگ مدلی جدید از گوشی های خود را ارائه خواهد نمود.

بنابراین با تمام موارد ذکر شده ابر قدرت کره ای ها یعنی کمپانی "سامسونگ" احتمالا قصد دارد محصولی را روانه بازار کند که از نمایشگر آبشاری بهره می‌برد.

 با این حال نکته ای که وجود دارد اینست که آیا این بار این خمیدگی بسیار بیشتر از آن چیزی است که در گوشی‌های قبلی این شرکت مشاهده کرده ایم؟

در واقع برخلاف دیگر پرچم‌دارهای سامسونگ که دکمه‌های افزایش و کاهش صدا و همچنین پاور روی فریم فلزی تعبیه شده‌اند. ما در این پتنت جدید به وضوح مشاهده خواهیم کرد که دکمه سخت‌افزاری روی آن قسمت از نمایشگر که خمیده است تعبیه شده است.

لازم به ذکر است که در میان تمام موارد ذکر شده ، اما بعید بنظر می رسد که این کمپانی گوشی های گلکسی فولد 2 را به نمایشگر آبشاری مجهز نمایند. اما این احتمال وجود دارد که پتنت  جدید  طراحی ویژه از گلکسی نوت 20 را به نمایش می گذارد. اما بهتر است بدانید که با تمام تصاویر منتشر شده  نمی توان بصورت قطع مطمئن شد که پتنت های منتشر شده متعلق به یک گوشی در سال 2020 است .

با تمام این موارد در حال حاضر تنها گوشی‌هایی که به نمایشگر آبشاری مجهز شده  است ف مربوط به کمپانی هواوی بوده و با نام  "هواوی میت 30 پرو"  و همچنین ویوو نکس 3 معرفی شده است. لازم به ذکر است که کمپانی اوپو هم در حال کار بر روی طراحی چنین محصولی می باشد. در حقیقت در میان تمامی شرکت‌های مطرح شده،  کمپانی اوپو در حال حاضر بعنوان  اولین شرکتی  می باشد که طراحی اولیه محصولی با نمایشگر آبشاری را در سال قبل به نمایش گذاشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.