مجله سیم کارت

ارائه یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به سیل‌زدگان توسط شاتل موبایل

0 19

ارائه یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به سیل‌زدگان  توسط شاتل موبایل

شاتل موبایل، یکی دیگر از اپراتورهای فعال ایرانیست  که توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود رقم بزند. شاتل موبایل با ارائه سیم کارت ارزان و شماره رند توانسته است مخاطبان زیادی را به سمت خود سوق دهد.

در همین راستا و طبق اخبار بدست آمده، اپراتور شاتل موبایل با عنوان نسل جدید تلفن همراه، تصمیم گرفته است تا یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم‌کارت‌های خود را به مدت یک هفته و تا پایان روز سه شنبه به تاریخ اول بهمن ماه به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان اختصاص دهد.

در واقع  طبق گزارشات بدست آمده از روابط عمومی شاتل موبایل ، این اپراتور ضمن اظهار همدردی با حادثه دیدگان سیستان و بلوچستان اعلام نمود که درکمک رسانی به هموطنان عزیزمان یک نوع مسئولیت اجتماعی می باشد و اپراتور شاتل موبایل نیز مثل همیشه همراه و همگام هموطنان خود بوده و درکمک‌رسانی به هموطنان عزیز خود را بعنوان یک وظیفه می داند و در کمک به همنوعان نهایت تلاش خود را خواهد نمود.

این اپراتور اعلام کرد که یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم‌کارت‌های خود را به مدت یک هفته از روز چهار‌شنبه 25 دی ماه تا پایان روز سه‌شنبه تاریخ 1 بهمن ماه جهت تامین مایحتاج ضروری و از طریق سمن‌های مرتبط در اختیار سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان قرار خواهد داد.

در انتها لازم به ذکر است که مبلغ مورد نظر بلافاصله پس از جمع‌آوری، از طریق سمن‌های فعال در امدادرسانی، در اختیار مردم مناطق آسیب ‌دیده قرارخواهد گرفت. شهرهای آسیب های ازسیل اخیر به شرح زیر می باشند:

 میرجاوه، فنوج، کنارک، نیکشهر، قصر قند، دلگان، چابهار و روستاهای اطراف استان سیستان و بلوچستان .

خدمات و کمک های مطرح شده از سمت اپراتور شاتل موبایل ، به تمامی مناطق ذکر شده تعلق خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.