مجله سیم کارت

ارتقا دوربین گوشی های ایفون

0 34

ارتقا دوربین گوشی های ایفون

کمپانی امریکایی در طی اقدامی تازه تصمیم گرفته  است با بهره‌ مندی از فناوری هوش مصنوعی، کیفیت دوربین و همچنین تصاویر گرفته شده با گوشی‌های ایفون را ارتقا بخشد.اپل این خبر را اخیرا اعلام کرده است و بیان نموده است که با استفاده از فناوری‌های نوین همچون هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به پیشرفت و تکامل لنز دوربین‌های بکار رفته در گوشی‌های ایفون کمک شایانی خواهد نمود و به کاربران امکان گرفتن تصاویر با کیفیت بسیار بیشتر و حرفه‌ای‌تری را بدهد.

طبق نظرات عده ای از تحلیلگران و کارشناسان در حوزه ی تکنولوژی،اقدام اپل برای اینکار به جهت افزایش رقابت پذیری با سایر رقبای قدرتمند خود که در حیطه ی تولید گوشی‌های هوشمند فعالیت موفقیت آمیزی دارند، اعمال شده است.  این کار موجب خواهد شد که شرایط مناسبی برای این کمپانی فراهم آید تا بدین طریق این شرکت خواهد توانست سهم بالاتری را در بازارهای جهانی فروش موبایل به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است که کمپانی بزرگ اپل از سالهای بسیار پیش در تلاش برای توسعه و پیشرفت گوشی‌های ایفون بوده است.از اینرو اپل همواره در تلاش است تا از کمپانی  های دیگر گوشی سازی همانند کمپانی چینی هواوژ و کمپانی  کره ای سامسونگ  پیشی بگیرند.
قبلا کیفیت دوربین های اپل به مراتب بسیار پایین بوده است.بنابراین میتوان به وضوح اعلام کرد که این ضعف یکی از نقاط ضعف گوشی‌های توسعه داده شده توسط اپل به شمار رفته است.

 بنابراین می توان با توجه به بهره مندی از فناوری‌های نوین همانند هوش مصنوعی، این تغییر می تواند به یک تبدیل و فرصت جدید و مناسب برای اپل شود تا از این طریق بتواند در عرصه دوربین و کیفیت بصری تصاویر  نیز حرفی برای گفتن در میان تولیدکنندگان برتر موبایل در جهان داشته باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.