مجله سیم کارت

استریم آنلاین موسیقی روی ساعت اپل بدون نیاز به ایفون

0 15

استریم آنلاین موسیقی روی ساعت اپل بدون نیاز به ایفون

در طی به روز رسانی جدید ایفون ،نرم‌افزار "اپل" واچ استریم موسیقی پاندورا  برای اتصال به "ایفون" برای پخش موسیقی بی‌نیاز شده است.

در واقع با توجه به گزارشات بدست آمده  از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، در صورتی که  شما نیز یکی از کاربران نرم‌افزار استریم موسیقی پاندورا هستید، برای گوش دادن به موسیقی مورد نظرتان نیازی به اتصال به یک ایفون نخواهید داشت. بنابراین با تمام موارد ذکر شده این نرم‌افزار اپل واچ به‌گونه‌ای به‌روز شده است که برای استریم موسیقی و پادکست‌ها  نیازی به اتصال به ایفون  ندارید.

در نظر داشته باشید که  تا هنگامی که به یک شبکه وای‌فای وصل  باشید یا اتصال دیتای شما برقرار باشد، می‌توانید از طریق پاندورا و بدون نیاز به ایفون موسیقی گوش کنید. در حقیقت این قابلیت به‌تازگی توسط متخصصان تست‌شده و موفقیت‌آمیز بودن آن مورد تائید قرار گرفته است اما با توجه به اینکه عرضه این به‌روزرسانی به‌صورت مرحله‌ای انجام می‌شود،  در حال حاضر تعداد زیادی از کاربران امکان دسترسی  به آن را ندارد.

بنابراین با توجه به تمام موارد ذکر شده ، نرم‌افزار پاندورا به یک نرم‌افزار کاملا مستقل تبدیل شده است.
البته در نظر داشته باشید که پیش‌ از این شما می‌توانستید از طریق این نرم‌افزار با اپل واچ خود موسیقی دانلود کنید، اما استریم آنلاین بدون نیاز به یک تلفن همراه هوشمند در کنارتان قابلیت جدیدی است که بسیاری از کاربران را از حمل همزمان ساعت و ایفونشان برای گوش دادن به موسیقی بی‌نیاز  خواهد نمود

در انتها شایان ذکر است که  در بین تمام این مسائل ، پاندورا  موفق شده است با عرضه این قابلیت خاص و تک ، گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و به سمت خود بکشاند.
این در حالیست که نرم‌افزارهایی مانند اسپاتیفای و دیزر هنوز برای استریم آنلاین موسیقی به اتصال به یک ایفون نیازمند هستند . بنابراین این مورد برای آنها یک نکته منفی محسوب می شود.
البته جالب اینجاست که رقبای استریم موسیقی دیگری مثل یوتیوب موزیک و تیدال هیچ‌گونه نرم‌افزاری برای اپل واچ ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.