مجله سیم کارت

امضا تفاهم نامه همراه اول و فروشگاه های رفاه

0 16

همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور طرفداران زیادی دارد . این اپراتور به مشترکین خود که سیم کارت همراه اول دارند خدمات زیادی را ارائه داده است . همراه اول تفاهم نامه ای جدید با فروشگاه های زنجیره ای رفاه امضا کرد . همراه اول اپراتور برتر در کشور است و این اپراتور مشترکین زیادی دارد و همواره در جهت رضایت مشترکین خود قدم بر میدارد و همواره اقدامات زیادی در جهت پیشرفت و آبادانی کشور انجام میدهد . "همراه اول" در زمان کرونا نیز اقدامات زیادی را در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام داه است .
به گزارش روابط عمومی شرکت ارتبازات سیار ایران ، همراه اول طی اقدامی جدید تفاهم نامه ای سه جانبه را امضا کرده است این تفاهمم نامه صبح روز شنبه 19 مهر ماه برگزار شد که این تفاهم نامه بین شرکت ارتباطات مبین نت ، موسسه خدمات رفاهی کارکنان همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه می باشد که موضوع این تفاهم نامه مشاوره ، طراحی ، توسعه و ایجاد زیر ساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات است .
غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول با اشاره به اینکه بعد از تفاهم «توسعه اکوسیستم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند» با شهرداری ، موضوع این تفاهم‌ نامه نیز گامی در جهت تحول دیجیتال است ، اظهار کرد   : امیدواریم ماحصل این همکاری، منجر به شکل‌گیری تجربه خوبی در سطح خاورمیانه شود و حتی بتوانیم آن را به عنوان یک کیس در سطح دنیا مطرح کنیم . عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران به اهمیت اینترنت اشیاء در جهان اشاره کرد و گفت: همراه اول همگام با دیگر کشورهای جهان درباره ایجاد زیست‌بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء از طریق سرمایه‌گذاری و تحقیق و توسعه اقدام کرده است رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه نیز با بیان اینکه همراه اول نماد بنگاه اقتصادی «چابک» و «پیشرو» است، اظهار کرد: فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای رفاه به عنوان یکی از رهبران صنعت خرده‌ فروشی کشور ، توانسته در چند سال اخیر گام ‌های خوبی در حوزه توزیع مدرن و سیستماتیک بردارد ؛ ولی با توجه به اینکه در این مسیر نیازمند کمک دیگر بنگاه‌ ها هستیم ، اعتراف می ‌کنیم که راه زیادی در پیش ‌رو داریم . وی با بیان اینکه امروز چندمین تفاهم‌ نامه است که با همراه اول پیش می ‌بریم ، اشاره ‌ای به مباحث روز دنیای توزیع داشت و بیان کرد : با توجه به اینکه یکی از بند های تفاهم ‌نامه «هوشمند سازی و توزیع بر بستر شبکه‌هایIOT » است و شرکت بزرگی نظیر «والمارت» نیز دو سه سال است که در این حوزه گام برداشته؛ امیدواریم بتوانیم با کمک‌های همراه اول در لبه تکنولوژی این صنعت قرار گیریم .براساس این تفاهم‌نامه، شرکت مبین‌نت به عنوان متولی خدمات سازمانی در گروه «همراه اول»، متعهد به تأمین تمامی ارتباطات مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا طی دو فاز به فروشگاه‌های زنجیره‎‌‌ای رفاه شد . ارائه پهنای باند اینترنت اختصاصی، سرویس های شبکه‌ های VPN/APN، خدمات مرکز داده ( رایانش ابری اختصاصی ) ، پنل پیامکی اختصاصی در فاز نخست و ارائه وای‌ فای مدیریت شده ، VoIP سازمانی ، پلتفرم تبلیغاتی دیجیتال ، هوشمند سازی انبار ها و یخچال‌ های نگهداشت و توزیع بر بستر شبکه‌ های IoT و سیم‌کارت ‌های سازمانی با مکالمه درون شبکه‎‌ ای رایگان نیز بخشی از خدمات در نظر گرفته شده برای فاز دوم این همکاری است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.