مجله سیم کارت

امکان دور کاری رایتل برای کارمندانش

0 1

با توجه شیوع موج چهارم کرونا و اعلام وضعیت قرمز در اکثر شهر های ایران ، اکثر شرکت و مجموعه های فعال در کشور در تلاش هستند تا بستری امن را برای ایجاد دور کاری برای کارمندان خود ایجاد کنند و در تلاش هستند تا بتوانند کارمندان خود را با باز ده بالا مجبور به دور کاری کنند . شرکت خدمات ارتباطی رایتل که یکی از اپراتور فعال است نیز به این فکر افتاده است و در شرایط همه گیری ویروس کرونا راه کار های ویژه و نو سازمانی را پرسنل خود در نظر گرفته است تا کارمندان بتوانند در این شرایط به آسانی به کار های خود بپردازند .
شرکت خدمات ارتباطی رایتل قبل از این و از زمان اغاز همه گیری ویروس کرونا نیز اقدامات مهمی انجام داده بود که در میان آن ها می توان به رایگان کردن تماس های درون شبکه خود برای مشترکینی که سیم کارت رایتل دارند در راستای عمل به نقش مسئولیت اجتماعی خود اشاره کرد ، اپراتور رایتل برای گسترش فرهنگ همدلی به تسهیل فرآیند های ارتباطی هموطنان و کسب و کار ها پرداخت است .
به گزارش روابط عمومی "رایتل" ، این خدمات با ایجاد بستر ارتباطی اختصاصی و امن بر مبنای خدمات -APN MVPN M2M- و با هدف تسهیل کار در منزل و تضمین امنیت شبکه در اختیار مشترکین تجاری و سازمانی رایتل قرار گرفته است . راه کار های اعلام شده یک از دو راه کاری است که برای مجموعه ها مقرون به صرفه هستند به عنوان یک کانال ارتباطی اصلی ، امن و بدون نیاز به اینترنت امکان کارمندان به منابع بیرون از محل کار را فراهم می کند و هم چنین باعث تسهیل ارتباط کارمندان و مدیران خواهد شد .
کاهش هزینه های تماس ، استفاده از همه ظرفیت شبکه ، مدیریت تماس های ورودی و خروجی از دیگر امکاناتی است که این دو راه کار در اختیار سازمان ها و شرکت ها قرار می دهد که شرکت خدمات ارتباطی رایتل نیز از این دو راه کار برای ارائه دور کاری برای کارمندان خود در نظر گرفته است . تسهیل امکان مدیریت و کنترل دستگاه‌ ها از راه دور ، نظارت و مانیتورینگ امنیت بدون نیاز به استقرار نیروی انسانی با صرف هزینه پایین ، کنترل هوشمند مصرف انرژی ، کنترل و پایش سلامت و نقل و انتقال در خدمات بانکی از دیگر کاربرد های این خدمت ارائه شده توسط رایتل است  . مشتریان سازمانی ، فروشگاه ‌ها ، واحد های صنفی ، مجموعه‌ های خدماتی ، شرکت‌ ها ، سازمان‌ ها و نهاد ها می ‌توانند از طریق شماره تلفن 27654000 داخلی 6309 و یا نشانی پست الکترونیکی b2bsales@rightel.ir نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و بهره ‌مندی از این راه کار ها اقدام نمایند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.