مجله سیم کارت

انواع خطوط رند

0 9

شماره رند در بازار و دنیای امروز که تمام کار ها و فعالیت ها از طریق ارتباطات انجام میشه از اهمیت بالایی بر خوردار است و داشتن " خط رند " باعث می شود مشتری خود را حفظ کنید و سال ها در ذهن مشتری خود بمانید و حتی باعث افزایش مشتری می شود ، باعث می شود از سمت مشتری خود به مشتری دیگری معرفی شوید و باعث افزایش خرید و فروش شما می شود دارد و خرید سیم کارت اقساطی نیز برای کاربرا از اهمیت بالایی بر خوردار است .
خطوط رند معمولا انواع مختلفی دارند ولی معمولا افراد برای خرید خط رند ، تمایل به خط رند 0912 کد 1 دارند و این کد در میان کاربران طرفداران بیشتری دارد که در این مقاله به انواع خطوط رند می پردازیم :
سیم کارت پله ای : یک دسته ازاین" سیم کارت رند " ، " سیم کارت " های پله ای هستند که به صورت پله ای تغییر می کنند که ین سیم کارت ها به سه دسته پله ای از اول ، پله ای از آخر و سه پله تقسیم می شوند .
سیم کارت هزاری : دسته دوم این سیم کارت ها سیم کارت های هزاری هستند که به دو دسته هزاری از اول و هزاری از آخر تقسیم می شوند .
سیم کارت ترازوی : به سیم کارت هایی گفته می شود که از ابتدا و انتها مانند کفه ترازو باشد و باید با یکدیگر برابر باشند .
سیم کارت رند ترتیبی : به خطوطی گفته می شود که اعداد به ترتیب پشت سر هم قرار می گیرند که به دو دسته ترتیبی از اول و ترتیبی از آخر تقسیم می شوند .
سیم کارت حروفی : سیم کارت هایی هستند که به جای عدد از حروف تشکیل شده است که این حروف می تواند به صورت شغل ، اسم و … باشد .
سیم کارت آینه ای : دسته ای دیگر از خطوط سیم کارت های آینه ای هستند که به صورت قرینه یکدیگر قرار می گیرند که به دو دسته آینه ای از اول و آینه ای از آخر تقسیم شده اند .
سیم کارت رند تکرار پیش شماره : به خطوطی گفته می شود که پیش شماره کل شهر های ایران و اپراتور های دیگر در آن ها تکرار می شوند که به دودسته پیش شماره از اول و پیش شماره از آخر تقسیم شده اند .
سیم کارت ده دهی : دسته ای دیگر از سیم کارت ها ، سیم کارت هایی هستند که به صورت 10 تا 10 تغییر می کنند و به سه دسته ده دهی از اول ، ده دهی از آخر و خط 3 دهی تقسیم می شود .
و یکی دیگر از این سیم کارت ها سیم کارت تاریخ تولدی است که این نوع هم به سه دسته تقسیم می شود که تاریخ تولدی از اول ، تاریخ تولدی از آخر و تاریخ تولدی کلی است .
 
 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.