مجله سیم کارت

اهدا 12 هزار و 600 اصله نهال به کشاورزان استان لرستان و فارس توسط ایرانسل

0 4

اپراتور ایرانسل در آغاز تولد طبیعت و در آستانه بهار 1400 در استان های لرستان و فارس اقدام به کاشت دوازده هزار و ششصد نهال کرد .  اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران همواره در راستای پیشرفت و آبادانی کشور قدم بر می دارد و همواره در تلاش است تا بتواند اقدامی مثبت در جهت آبادانی کشور بر دارد . اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در کشور این تعداد اصله نهال را در اختیار کشاورزان بعضی از مناطق این دو استان قرار داد .

اپراتور ایرانسل این اقدام را با همکاری بنیاد علوی آغاز کرد و بر اساس این همکاری در استانه بهار و با تولد طبیعت 12 هزار و 600 اصله نهال به کشاورزان و باغ داران استان لرستان و استان فارش قرار گرفت . بر اساس این همکاری این 12 هزار و 600 اصله نهال به کشاورزان و باغ داران منطقه دهبید استان فارس و کشاورزان و باغ داران منطقه کوهدشت لرستان اهدا شد تا آن ها با کاشت این نهال ها به توسعه و حفظ خاک کمک کنند و هم چنین به اقتصاد و معیشت خانوار آن ها کمکی شده باشد .
به گزارش روابط عمومی "ایرانسل" ، اپراتور ایرانسل در سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به این کار کرده است و این پروژه با همکاری جهاد کشاورزی و گروه های جهادی در مناطق دهبید استان فارس و کوهدشت لرستان انجام شده است ، البته با تضمین نگهداری و به ثمر رسیدن نهال ها ، این اقدام انجام شده است و کشاورزان و باغ دارنی که این نهال ها را دریافت کرده اند برای خفظ و به ثمر رسیدن نهال ها باید تلاش کنند . نهال های که در اختیار کشاورزان و باغ داران قرار گرفته است نهال های از جمله گردو ، آلو ، بادام ، زرد آلو ، پسته کوهی و … است . روند اجرایی این پروژۀ بزرگ طبیعی ، از جمله مراحل اهدا و کاشت نهال ‌های اهدایی از سوی ایرانسل ، هم چنان ادامه خواهد داشت . ایرانسل پیش از این نیز با هدف حفاظت از محیط زیست و در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، از اسفند ماه 1396 ، پروژۀ مشارکتی درخت کاری را با سازمان جنگل ‌ها ، مراتع و آب خیزداری کشور آغاز کرده است و هم چنین علاوه بر برگزاری کمپین حذف قبض کاغذی در سال 1396 ، پروژه کاشت و نگهداری 15 هزار اصله نهال در فاصله سال 1396 تا 1399 را با موفقیت 95 درصد به اتمام رسانده است و به سازمان منابع طبیعی تحویل داده است .

  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.