مجله سیم کارت

اپلیکیشن چهارخونه ایرانسل

0 19

اپلیکیشن چهارخونه ایرانسل

اپراتورهای سیم کارت های مختلف همواره در تلاش هستند تا با ارائه خدمات متنوع کاربران زیادی را به سمت خود سوق دهند. اپراتور همراه اول شرایطی را فراهم کرده است تا با فروش اقساطی سیم کارت همراه اول  0912

 جایگاه ویژه ای برای خود کسب نمایند.در همین راستا نباید خرید خط 0912 ارزان را فراموش کنیم.

در همین راستا اپراتور ایرانسل نیزعملیات درخشانی انجام داده است و با ارائه قابلیتها و خدمات متنوع،  مخاطبان بسیاری را به سمت خود سوق می دهد. چارخونه یکی از اپلیکیشن های این اپراتور می باشد که ایرانسل از مدتی قبل در اختیار کاربران خود قرار داده است.

در اپلیکیشن چارخونه، کاربران قادر خواهند بود هر آنچه که برای گوشی های اندرویدی خود نیاز دارند را با سرعتی هرچه بالاتر دانلود نمایند. در واقع با وجود این اپلیکیشن شما از امنیت برنامه ها و همچنین اطلاعات، آسوده خاطر خواهید بود.

شیوه های پرداختی چارخونه

کاربران سیم کارت ایرانسل باید در نظر داشته باشند که با وجود داشتن این نوع سیم کارت، قادر خواهند بود در سریعترین فرصت پیش آمده،  برنامه مورد نظر خود را خریداری و یا به اشتراک بگذارند.  در حقیقت سیم کارت ایرانسل برای کاربران این اپراتور  همانند کیف پول عمل می کند که همواره در دسترس می باشد.

کسب درآمد آنلاین با چارخونه

در نظر داشته باشید که کاربران این اپراتور می توانند با  به اشتراک گذاری استعدادهای خود  در برنامه چارخونه،  از طریق این برنامه کسب درآمد کرده،  از اینرو از محتوای اشتراکی دیگران نیز لذت ببرید.

پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن چارخونه را بر روی کاربردهای مختلف بر روی گوشی خود نصب کنید و از امکانات بیشمار آن بهره مند شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.