مجله سیم کارت

اپل گوشی تاشو می سازد

0 13

اپل گوشی تاشو می سازد

با رونق گرفتن همزمان گوشی های تاشو بین کمپانی های گوشی های هوشمند، اینبار کمپانی اپل نیز دست به کار شد و طبق اعلام گزارش معتبر، این کمپانی در حال کار بر روی تکنولوژی دستگاههای تاشو می باشد.

بنابراین می شود با اطمینان خاطر صحت این خبر را باور کرد.زیرا "اپل" بر روی این تکنولوژی تمرکز کرده است و سعی در ساخت و ارائه آن دارد.جالبتر از همه اینست که اپل قبل از ارائه ایفون تاشو ،به احتمال خیلی زیاد ایپد تاشوی خود را ارائه نماید.

طبق گزارشات اپل این قابلیت را در سال 2020 معرفی و در سال 2021 عرضه خواهد نمود.

همانطور که می دانید در حال حاضر "سامسونگ" پیشتاز در عرصه ارائه گوشی های هوشمند تاشو است و همه توجه ها برای عرضه گوشی های تاشو به این سمت معطوف شده است.اما اپل نیز در این میان بیکار ننشسته است و همزمان در حال فعالیت بر روی این تکنولوژی می باشد.تا حدی که فعالیت چشمگیر این کمپانی به حدی بوده است که انتظار دارند بزودی اپل از این قابلیت خود رونمائی کند.این خبرگزاری به دفعات اعلام کرده است که اپل "ایپد" تاشوی خود را قبل از "ایفون" تاشو ارائه خواهد کرد.

با توجه به علاقه مندی کاربران برای خرید گوشی های تاشو ،احتمال می رود قیمت در نظر گرفته برای کمپانی های دیگر غیر از اپل 400 تا 500 دلار باشد.این قیمت بی شک برای کاربران اپل بیشتر از این خواهد بود.

در واقع کاربران تمایل دارند برای خرید گوشی تاشو هزینه بیشتر پرداخت کنند و صاحب یک گوشی تاشو با قابلیت و کیفیت بالا باشند.

با توجه به مشکلات بوجود آمده برای کمپانی سامسونگ در عرضه گوشی های تاشوی "گلکسی فولد" ،اپل محتاطانه تر به پیش می رود و سعی دارد در خفا به کار خود ادامه داده و گوشی تاشویی با کیفیت و قابلیت بالا عرضه نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.