مجله سیم کارت

اینترنت رایگان رایتل برای دانشجویان و اساتید

0 18

تمام اپراتور ها در شرایط کرونا اقدامات ارزنده ای انجام داده اند که هر کدام در جهت جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در کشور است . یکی از این اپراتور ها " رایتل " است که در جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر همواره در تلاش است و برای جلب نظر مشترکین خود اقدام های زیادی در این ایام انجام داده است .
روابط عمومی شرکت رایتل طی اطلاعیه ای اعلام نموده است : که دانشجویان و اساتیدی که سیم کارت رایتل دارند و مشترک رایتل هستند می توانند ، از این پس به صورت رایگان با استفاده از اینترنت سیم کارت خود ، وارد سامانه های مجازی دانشگاه ها شوند و افرادی که " سیم کارت رایتل " ندارند با خرید سیم کارت رایتل از این خدمات ویژه استفاده کنند .
در این شرایط که دانش آموزان و دانشجو ها باید از طریق آنلاین سر کلاس های خود حاضر شوند و اینترنت جزو مهمترین ابزار در ایام کرونا می باشد ، ارائه اینترنت رایگان از سمت اپراتور ها کمک بزرگی به جلوگیری از هزینه ها خواهد کرد . و در ادامه این اپراتور افزود : ما در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و ارتقای ظرفیت آموزشی کشور ، امکان ورود به سامانه های مجازی دانشگاهی را به صورت رایگان برای دانشجویان عزیز فراهم کرده ایم و از این به بعد دانشجویان می توانند بدون پرداخت هزینه ای و حتی پرداخت ریالی به صورت کاملا رایگان به سامانه های دانشگاهی ورود پیدا کنند و شرایط مطلوبی برای آن ها فراهم خواهد شد . رایتل به منظور لزوم برگزاری کلاس های اموزشی مجازی و اهمیت بسیار زیاد در پیش برد این هدف و رفاه و توسعه کشور دسترسی به اینترنت را برای تمامی دانشگاه ها و سامانه های مجازی مراکز علمی – آموزشی کشور را به صورت رایگان فراهم کرد .
علاوه بر این اقدام ارزنده رایتل در ایام کرونا اقدامات زیاد دیگری در این راستا انجام داده است که یکی از آن ها ارائه سیم کارت رایگان به سرپرست خانوار ها است برای دریافت وام یک میلیون تومانی ، ارائه 25 گیگ اینترنت رایگان به معلمان ، ارائه سیم کارت اعتباری رایتل با 15 گیگا بایت اینترنت به مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، کرونایی کردن اعلان های اطلاع رسانی تماس های شبکه رایتل ، تقدیر از کادر درمانی برای مبارزه با کرونا ، ایجاد شرایط دور کاری برای کارکنان خود و … از جمله اقدامات مهم این اپراتور است که امیدوار هستیم با این پیشگیری ها و رعایت فاصله گذاری ها هر چه زودتر این ویروس را شکست دهیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.